جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

نماز جمعه رشت - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه رشت

شناسه : 191317577

خبر سیاسی

راهبرد تقابل دنیای استکبار با نظام اسلامی امروز به عرصه ی نفوذ تغيير يافته است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما امام جمعه ی موقت رشت امروز در خطبه های نمازجمعه در مصلای بزرگ این شهر با تبیین توطئه های مکرر استکبار جهانی علیه نظام اسلامی در 37 سال گذشته افزود : امروز راهبرد تقابل دنیای استکبار با نظام اسلامی به عرصه ی تعامل در بستر نفوذ تغییر یافته است .
حجت الاسلام والمسلمین شفیعی زاده تصریح کرد: این تغییر راهبرد ناشی از استیصال و ناکامی دشمنان مقابل اراده ی شکست ناپذیر آحاد ملت بزرگ ایران است.
خطیب موقت جمعه ی رشت در بخش دیگری از سخنان خویش با استناد به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامه ی 9 بندی و پس از تصویب برجام در مجلس شورای اسلامی افزود: ستاد رسیدگی به روند اجرای برجام باید با ردگیری اهداف غرب هرگونه تلاش دنیای استکبار را برای نفوذ به داخل ناکام گذارد.
امام جمعه موقت رشت در ادامه به توصیه ها و انتقادات رهبر معظم انقلاب اسلامی از مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها اشاره کرد و با بیان اینکه دغدغه های معظم له در دیدار با روسای دانشگاهها نشان از بروزسهل انگاری و تسامح در عرصه های فرهنگی مراکز آموزش عالی است اضافه کرد: تبیین ابعاد و نحوه ی تحقق اهداف پیش بینی شده در اقتصاد مقاومتی ، افزایش بصیرت سیاسی ، فرهنگی جامعه ی دانشگاهی ، ایجاد فرصت هر چه بيشتر برای دانشجویان و استادان دلسوز و مسوولیت پذیر، از الزاماتی است که در روند فعالیت دانشگاه ها باید مد نظر قرار گیرد.

منبع : خبرگیلان