جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

نماز جمعه رشت - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه رشت

شناسه : 141008488

نماز جمعه رشت

نماینده ولی فقیه در گیلان دیروز در خطبه های نماز جمعه رشت گفت: معیارهای مطرح شده از سوی رهبرمعظم انقلاب، خطوط قرمز ایران در مذاکرات هسته ای است که عدول از آن در روند مذاکرات غیرممکن است.
نماینده ولی فقیه در گیلان در خطبه های نماز جمعه رشت با اشاره به ترفندهای رسانه ای دشمنان برای گرفتن امتیازات بیشتر از ایران خاطرنشان کرد: سخنرانی اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع کارگزاران بساط رسانه های فرصت طلب غرب را بر هم زد چرا که خطوط قرمز مذاکرات در این سخنرانی به نحو شایسته و واضحی تبیین شد.
آیت الله قربانی درادامه با محکوم کردن جنایات نظامیان آل سعود دریمن افزود: خودکشی خلبان سعودی نشان ازعمق وقاحت تجاوزات آل سعود علیه مردم مسلمان یمن دارد بطوریکه خلبانان هواپیمایی این کشور را به اظهار ندامت وعذاب وجدان واداشته است.
 خطیب نماز جمعه رشت در ادامه با گرامیداشت هفته قوه قضاییه و شهدای 7 تیر، نقش دستگاه قضا در توسعه و بسط عدالت را تبیین کرد و گفت: بهترین شیوه تحقق این هدف مهم فرهنگ سازی و آگاهی بخشی آحاد جامعه برای کاهش وقوع جرم است.
آیت الله قربانی با بیان اینکه پدیده شوم اعتیاد عامل اصلی80 درصد طلاق هاست تصریح کرد: برازنده جامعه اسلامی نیست که آمار طلاق ها در آن روبه افزایش باشد و خانواده ها به همراه متولیان دستگاه ها باید دراین زمینه چاره اندیشی کنند.
 نماینده ولی فقیه درگیلان در بخش دیگری از سخنانش پرداخت مطالبات چایکاران را گامی مهم برای رفع مشکلات صنعت چای برشمرد و گفت: امیدواریم تلاش کشاورزان و مدیریت دست اندرکاران کشاورزی برای تامین و توزیع عادلانه آب شالیزارها به رونق محصول منجرشود. 
منبع: خبر گیلان