جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

نماز جمعه شهرستان ها - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه شهرستان ها

شناسه : 324987611

نماز جمعه شهرستان ها

لزوم تحکیم وحدت بین مسلمانان ، گسترش فرهنگ ازدواج آسان ، لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی و خرید تضمینی مرکبات از مهمترین مباحثی بود که امروز امامان جمعه آستانه اشرفیه و چابکسر در خطبه های نمازجمعه این 2 شهر بیان کردند.
امام جمعه آستانه اشرفیه در خطبه های نمازجمعه این شهر با اشاره به  سالروز ولادت پیامبر اسلام صلی الله علیه وآله وسلم و هفته وحدت گفت : تحکیم وحدت بین اهل تشیع و تسنن برای خنثی کردن دسیسه های دشمنان که دنبال تفرقه افکنی هستند امری واجب است که باید همه برای تحقق آن تلاش کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین ساجدی به سالروز ازدواج پیامبر اسلام صلوات الله علیه با حضرت خدیجه سلام الله علیها هم اشاره کرد  افزود : آسان کردن شرایط  ازدواج ، تهیه مایحتاج اولیه زندگی مشترک جوانان از مهمترین نیازهای امروز است.
امام جمعه چابکسر هم در نماز جمعه این شهر به لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت : در زمانی که کشورهای غربی به عهد و پیمان خود در خصوص برجام پایبند نیستند با تحقق اقتصاد مقاومتی می توان از نیامندی به این شکورها کاست.
حجت الاسلام والمسلمین کشاورز در ادامه به خرید تضمینی مرکبات تولیدی باغداران منطقه از سوی دولت اشاره کرد و افزود  : باغداران از این فرصت استفاده کنند و هرچه زودترمحصول  باغ هایشان را چیده و بفروشند.
 
منبع : خبر گیلان