جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

نماز جمعه شهرستان ها - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه شهرستان ها

شناسه : 315506172

نماز جمعه شهرستان ها ی املش و خمام

امام جمعه موقت املش گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب هم فرمودند ما از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نه خوشحالیم و نه نگران ولی می شود تحلیل کرد که مردم آمریکا در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری یک نه بزرگ به سیاستمداران جنایتکار آمریکا گفتند .
 حجةالاسلام احمد احمدی مجرد گفت: نامزدهای ریاست جمهوری در زمان تبلیغات خویش ماهیت واقعی نظام فاسد حاکم بر آمریکا را که سال ها سال برای ما آشکار بود برای دنیا برملا کردند .
وی به پنجم آذر سالروز تأسیس بسیج مستضعفین هم اشاره کرد و گفت: افتخارات و دستاوردهای بسیج در اوایل پیروزی انقلاب، دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی برکسی پوشیده نیست و هم اکنون نیز در مبارزه با جنگ نرم دشمن بهترین مدافع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
امام جمعه موقت خمام نیز در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت : پنجم آذر به فرمان امام خمینی رحمت اله علیه بعنوان روز بسیج معرفی شد و با تشکیل ارتش بیست میلیونی که همه اقشار در آن هستند مسائل حساس و مهم کشور بدست آنها حل می شود .
حجت الاسلام والمسلمین قاسمیان گفت : دشمن متوجه شده که با وجود مردم انقلابی و متدین ایران با پشتوانه دینی و مذهبی نمی تواند کاری از پیش ببرد بنابراین تمام قدرت خود را متوجه اقتصاد مملکت کرده است .
وی افزود: مردم و مسئولان با وحدت و همدلی و اقتصاد مقاومتی جلوی این حربه دشمن هم ایستاده و آن را نیز خنثی خواهند کرد . 
منبع : خبر گیلان