رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

نماز جمعه آستانه اشرفیه - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز جمعه آستانه اشرفیه

شناسه : 163487035

نماز جمعه آستانه اشرفیه

امام جمعه آستانه اشرفیه در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: امروز به برکت خون شهدا و در سایه ولایت و رهبری و حمایت های مردم ایران، تیم مذاکره کننده ی ما پیروز از عرصه ی مذاکره بازگشتند و نباید فراموش کنیم که دشمنی های آمریکا با ایران تمام شدنی نیست.
حجت الاسلام و المسلمین ساجدی همچنین با اشاره به 6 ذی القعده روز جهانی مسجد گفت: در یک جامعه اسلامی، مساجد پایگاههای مهم و اصلی فرهنگی و مذهبی شهرها و روستاها هستند که باید برای فعال تر شدن هرچه بیشتر آن برنامه ریزی کرد.
امام جمعه آستانه اشرفیه ضمن تبریک روز خبرنگار، به نقش ارزشمند خبرنگاران اشاره کرد و گفت: اگر رسانه های داخلی نتوانند با سرعت و دقت و بطور کامل اطلاع رسانی کنند ، مخاطبان جذب رسانه های خارجی می شوند.
امام جمعه لوشان نیز در خطبه های نماز امروز این شهر گفت: مقاومت شجاعانه مذاکره کنندگان هسته ای قابل تقدیر است گرچه مقام معظم رهبری فرمودند به آمریکا اعتماد ندارند. 
حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر بابایی با گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفت: 8 سال دفاع غرور آفرین رزمندگان در مقابل حمله ی متجاوزان به کشور و مقاومت تحسین برانگیز آزادگان دشمنان انقلاب را به ستوه آورد.
خطیب جمعه لوشان در ادامه از مسوولان خواست تکمیل 400 متر ورودی و خروجی آزاد راه رشت – قزوین و آسفالت لوشان را در اولویت کاری خود قرار دهند.
وی همچنین از مسوولان خواست مشکلات کارخانجات شهرک صنعتی لوشان و مشکل اشتغال و ازدواج جوانان را نیز با جدیدت پیگیری و بر طرف کنند.
 
منبع: خبر گیلان