سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

نماز آدینه - نمایش محتوای سیما

 

 

نماز آدینه

 

طراح و نویسنده : علیرضا نوری زاده 
کارشناس مذهبی: حجت السلام و المسلمین محمد رضا هامونی حقیقت 
تصویر برداران: محمد علی احمدی و مسعود روان مهر 
دستیار تصویر: مجتبی کاظمی 
تدوین : سید سجاد حسینی نسب 
با توجه به اهمیت برگزاری نماز جمعه در استان و انعکاس هر چه با شکوه تر این فریضه سیاسی عبادی، سیمای مرکز گیلان بر این شد، برنامه نماز آدینه در شهر رشت را به روی آنتن ببرد. 
پخش مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه مرکز استان بیان کننده نمایش حضور مردم در عرصه های اجتماعی می باشد و موجب تشویق به حضور هر چه با شکوه تر، شنیدن خطبه ها توسط مردم استان و دیده شدن امت حزب الله، تعمیق و تبلیغ دین داری مردم انقلابی را در پی دارد. 
خطبه های نماز جمعه رشت هر هفته توسط امام جمعه رشت یا یکی از امامان جمعه موقت خوانده می شود. خطبه اول نماز معمولا درباره تقوا و خطبه دوم در مورد مسائل روز (سیاسی، اقتصادی، اجتماعی ) و مناسبت های روز می باشد. این برنامه با اهداف ارشادی، اخلاقی، اجتماعی و سیاسی در جهت تقویت روحیه و اطلاع رسانی به مومنین، پوشش کاملی از نماز جمعه و خطبه های آن از شبکه باران پخش می گردد. 
نماز آدینه بصورت ضبطی در 52 قسمت 30 دقیقه ای هر هفته یکشنبه ها از ساعت 19:00 به تهیه کنندگی علیرضا نوری زاده به روی آنتن می رود. از بخش های این برنامه می توان به آرم شروع و پایان – خطبه های نماز جمعه – و وله های بین برنامه اشاره کرد.  
 
 
سال تولید: 1395