حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

نمازجمعه لنگرود و سنگر - نمایش محتوای خبر

 

 

نمازجمعه لنگرود و سنگر

شناسه : 230908133

نمازجمعه لنگرود و سنگر

 

دشمنان براي ضربه زدن به انقلاب اسلامي از هر حربه اي استفاده مي کنند و ما بايد با قوي کردن اقتصادمان از نفوذ دشمن جلوگيري کنيم . اين سخنان، امروز سرخط سخنراني امامان جمعه لنگرود و سنگر بود .
امام جمعه لنگرود در خطبه هاي نماز جمعه اين شهر با اشاره به نامگذاري امسال به نام اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرموده اند اگر اقتصاد مقاومتي در اولويت کارها قرار گيرد به طور قطع تحريم ها و تهديدها هيچ اثري بر ملت ما نخواهد داشت .
حجت الاسلام والمسلمين مهدي صديق با اشاره به سالگرد قطع رابطه ايران و آمريکا در سال 1359 گفت: دولت آمريکا خود را از همه دنيا بالاتر مي داند و تا وقتي که چنين سياستي دارد جمهوري اسلامي ايران هيچ رابطه اي با آن کشور نخواهد داشت .
وي در ادامه با تقدير از شهداي مدافع حرم گيلاني گفت: ما هر چه داريم از برکت خون شهداست و امروز هم رزمندگان مدافع حرم راه شهداي 8 سال دفاع مقدس را ادامه مي دهند تا ايران همچنان در امنيت و آرامش باشد .
امام جمعه سنگر هم در خطبه هاي نماز جمعه امروز اين شهر با اشاره به اينکه ملت ما تهديدها را در دوران تحريم به فرصت تبديل کردند گفت : مردم و مسوولان با همدلي و همزباني مي توانند شعار اقتصاد مقاومتي را از شعار خارج کرده و عملي کنند .
حجت الاسلام والمسلمين تجدد در ادامه با تاکيد بر اينکه ملت ايران اسلامي در همه عرصه ها حضور پرشور دارند گفت: دولتمردان بايد قدردان اين ملت باشند و براي رفاه و آسايش مردم از هيچ خدمتي کوتاهي نکنند .
وي در پايان نبود کمربندي و وضعيت نامطلوب آسفالت معابر اصلي شهر را از مشکلات اساسي اين بخش برشمرد و خواستار تسريع در اجراي طرح کمربندي سنگر شد .
 
منبع : خبر گیلان