رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

نمازجمعه رضوانشهر و اسالم - نمایش محتوای خبر

 

 

نمازجمعه رضوانشهر و اسالم

شناسه : 310091418

نمازجمعه رضوانشهر و اسالم

امامان جمعه رضوانشهر و اسالم در خطبه های نماز جمعه در خصوص حضور گسترده مردم در راهپیمایی13 آبان وعلم آموزی دانش آموزان سخنرانی کردند.
امام جمعه رضوانشهر در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت : استقبال پر شور مردم در راهپیمایی 13 آبان بیان گر اتحاد و همبستگی آحاد مردم در برابر دشمنان بوده و من از حضور شما مردم عزیز کمال قدر دانی را دارم.
حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی به بد عهدی آمریکایی ها اشاره کرد و افزود : آمریکایی ها در طول مذاکرات اعلام کردند که پای حرف هایشان هستند اما اکنون با عمل نکردن به پیمان خود اثبات کردند که قابل اعتماد نیستند.
وی در ادامه توجه به اقتصاد مقاومتی را یکی از مهم ترین راهکار های پیشرفت کشور ارزیابی کرد و گفت : اقتصاد مقاومتی درمان مشکلات اقتصادی کشور است و با توجه به دانش بومی و اعتماد به جوانان شایسته این کشور میتوان بدون کمک از بیگانگان و تکیه بر دیوار سست آمریکایی ها از پس مشکلات برآمد.
امام جمعه بخش اسالم هم در خطبه های نماز به بیانات اخیر رهبر انقلاب در دیدار دانش آموزان با ایشان اشاره کرد و گفت : معظم له در این دیدار از آینده سازان خواستند در سنگر علم و دانش بیش از گذشته تلاش کنند تا از وابستگی های علمی به بیگانگان رهایی یابیم.
حجت الاسلام والمسلمین اصغر جدایی همچنین وحدت میان تشیع و اهل تسنن این بخش را جلوه ای زیبا از اخوت و وحدت اسلامی دانست.
وی دایر شدن خانه عالم و اختصاص زمین لازم برای ساخت این خانه ها را خواستار شد.
 
منبع : خبر گیلان