سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

نقش آفرینی مردم در تمامی عرصه های کشور از برکات انقلاب اسلامی است - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نقش آفرینی مردم در تمامی عرصه های کشور از برکات انقلاب اسلامی است

نقش آفرینی مردم در تمامی عرصه های کشور از برکات انقلاب اسلامی است


رشت – خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان گفت: نقش آفرینی مردم در تمامی عرصه های تصمیم گیری و تصمیم سازی کشور از برکات انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل جانعلی پور ظهر شنبه در مراسم افتتاح نمایشگاه های سراسری مدرسه انقلاب در دبیرستان خمامی زاده رشت افزود: این اتحادیه نقش مهمی در تربیت مدیران انقلابی برای فردای کشور دارد.

وی همچنین با بیان اینکه 35 سال از عمر مبارک این تشکل انقلابی و ولایی در کشور می گذرد،  اظهارداشت: اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانش‌ آموزان با هدف ايجاد وحدت و هماهنگي بين انجمن ‌هاي اسلامي دانش‌ آموزان كشور و به منظور حراست از دستاوردهاي انقلاب، تحقق ارزش هاي اسلام، آرمان هاي انقلاب اسلامي و جهت بخشيدن به فعاليت هاي صنفي دانش‌ آموزان مسلمان و متعهد در سال 1358 با حمايت هاي معنوي و مادي حضرت امام راحل تاسيس و طي ساليان متمادي در زمينه تربيت نيروهاي مخلص دانش آموزي و حضور آنها در صحنه‌ هاي انقلاب اقدام کرده است.

رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان گفت: هم اکنون در بیش از 300 دبیرستان استان دفاتر این انجمن فعال است.

وی همچنین برگزاری نمایشگاه های مدرسه انقلاب را از برنامه های مهم و ویژه این اتحادیه در دهه مبارک فجر دانست و افزود: با توجه به بارش سنگین برف در استان و تعطیلی فضاهای آموزشی خوشبختانه هم اکنون این نمایشگاه ها در  70 دبیرستان برگزار شده است.

جانعلی پور اظهارداشت:  این نمایشگاه های کوچک و بزرگ با هدف بیان توانمندی ها و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در طول عمر با برکت انقلاب و همچنین نقشی که دانش آموزان می توانند در عرصه های مختلف ایفا کنند، برنامه ریزی شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه هرساله طی دهه فجر نمایشگاه های مدرسه انقلاب در سطح کشور برگزار می شود، گفت: سال گذشته این نمایشگاه ها در 100 دبیرستان  گیلان برگزار شد.

رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان افزود: پارسال گیلان دبیرخانه برگزاری این جشنواره را در سطح کشور برعهده داشت.

وی همچنین با بیان اینکه سال گذشته نمایشگاه های مدرسه انقلاب در سه هزار مدرسه در سطح کشور برگزار شد، اظهارداشت: پارسال گیلان ( دبیرستان خدیجه کبری شهرستان تالش ) رتبه دوم  نمایشگاه های مدرسه انقلاب کشور را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم نمادین افتتاح  نمایشگاه های سراسری مدرسه انقلاب با حضور دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان کشور در دبیرستان خمامی زاده رشت برگزار شد.

خبرگزاری مهر