حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

نشست مشترک رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای استان - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مشترک رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای استان

شناسه : 340517711

نشست مشترک رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای استان

دکتر یوسف زاده رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان به همراه معاونان با مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان طی نشستی در راستای تحقق طرح تحول سلامت در جامعه  به گفتگو پرداختند.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان رئیس دانشگاه علوم پزشکی در این نشست ضمن تبیین راهبردی دانشگاه و دستاوردهای طرح تحول سلامت گفت : باید از  ظرفیت صدا و سیمای استان و دانشگاه برای ارتقای سلامت عمومی جامعه بهره بگیریم که این هدف با انعقاد تفاهم نامه ای مشترک بین دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صدا و سیمای مرکز گیلان محقق خواهد شد.
دکتر یوسف زاده با اشاره به نقش مهم و سازنده صدا و سیما ی گیلان در انعکاس اخبار و مطالب بهداشتی و درمانی ابراز خشنودی کرد که از تعامل و ارتباط نزدیک دو سازمان ،اقشار آسیب پذیر جامعه سود ببرند و در ادمه افزود: همکاری صدا و سیما با دانشگاه علوم پزشکی گیلان می تواند در تغییر سبک زندگی مردمک جامعه ،آگاهی بخشی و سواد جامعه درخصوص رفتارهای پرخطر و در نهایت کم کردن هزینه سلامت مردم موثر باشد.
مدیرکل صدا و سیمای گیلان در این نشست هم اندیشی با بیان مطالبی پیرامون ایجاد قالبهای جدید در راستای اثرگذاری بیشتر برنامه های رسانه ملی در استان تصریح کرد : امروز سلامت جامعه با خدمات دانشگاه علوم پزشکی گیلان گره خورده است و در این زمینه تشکیل هسته مرکزی رسانه در حوزه سلامت می تواند منجر به ارتقای کیفیت و بهبود سبک برنامه سازی شود.
مهندس ظهیری تاکید کرد: صدا و سیمای مرکز گیلان با تکیه بر دانش محوری و ایجاد تعامل سازنده برای نظام مند تر شدن برنامه ها و خدمات رسانی به مردم تلاش می کند و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.