حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۷

نشست مسوول بسیج کارمندان و ادارات استان گیلان مدیرکل صدا و سیمای استان - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مسوول بسیج کارمندان و ادارات استان گیلان مدیرکل صدا و سیمای استان

شناسه : 304879383

نشست مسوول بسیج کارمندان و ادارات استان گیلان مدیرکل صدا و سیمای استان

سرهنگ حبیبی مسوول بسیج کارمندان و ادارات استان گیلان به همراه جمعی از مدیران این سازمان با مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان دیدار و گفتگو کرد.
مسوول بسیج کارمندان و ادرات استان در این دیدار اهم تلاش سازمان بسیج کارمندان استان را گسترش فضای فیزیکی بسیج کارمندان در دستگاههای اجرایی شهرستانها دانست و گفت:صدا و سیما می تواند بیشترین فضا و بستر را برای ورود به مقوله ایثار و شهادت و تبیین ترویج ارزشهای انقلاب داشته باشد و اگر تعامل خوب و منطقی بین رسانه و بسیج ادارات استان باشد به طور قطع این هدف متعالی به درستی پوشش داده خواهد شد.
مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز با اشاره به خدمات بی بدیل بسیج در مراحل مختلف انقلاب ،آن را نشان تعلق خاطر مردم به حفظ نظام اسلامی دانست و گفت:احیا و ترویج ارزشهای اسلامی جز اولویتهای صدا و سیما به عنوان رسانه ملی و تریبون نظام است .وی افزود:در خصوص بسیج و نوع نگاه آن به تمام مسائل و امور ،رسانه می تواند به طور ویژه برنامه سازی کند و به آن بپردازد. مدیرکل رسانه استانی در ادامه از آمادگی رسانه استانی برای همکاری با بسیج ادارات و کارکنان استان خبر داد.