رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با معاون رئیس جمهور - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با معاون رئیس جمهور

شناسه : 315941632

نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با معاون رئیس جمهور

مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان طی نشستی با دکتر نوبخت معاون  رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه گفتگو کرد.
در این نشست که در صدا و سیمای مرکز گیلان انجام شد ، مهندس ظهیری مدیرکل این مرکز ضمن خیر مقدم به دکتر نوبخت با اشاره به اینکه  توسعه گیلان توسعه ایران است  ،گیلان  را یکی از قطب های گردشگری ایران خواند و احداث  پروژه های  ملی و بین المللی  را برای توسعه استان سودمند دانست و با تاکید براینکه این استان توانمندیها و پتانسیلهای بسیار خوبی دارد اما بسیاری از این استعدادها شکوفا نشده افزود : صدا و سیمای مرکز گیلان آماده هرگونه همکاری تا حصول نتیجه و بهره برداری پروژه های عمرانی و توسعه استان می باشد.
معاون رییس جمهور نیز در این نشست با اشاره به نقش صدا و سیمای گیلان در تحقق اهداف دولت در استان  گفت: صدا و سیمای مرکز گیلان با انعکاس فعالیتها و عملکرد دولت در استان نقش اساسی در توسعه همه جانبه استان ایفا می کند. وی افزود: تلاش می کنیم  تا با تامین اعتبارات لازم  موانع و مشکلات مالی را مرتفع نمائیم و از این طریق رسانه استانی نیز می تواند با تجهیزات بیشتر و بهتر به دولت در توسعه همه جانبه استان و تحقق اهداف یاری رسان باشد .
دکتر نوبخت پس از این نشست با حضور در برنامه در مسیر توسعه در خصوص عملکرد دولت یازدهم در خصوص طرح های  عمرانی ملی و استانی به مردم  گزارش داد.