جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با شورای ورزش مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با شورای ورزش مرکز گیلان

شناسه : 345965753

نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با شورای ورزش مرکز گیلان

نشست مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با شورای ورزش مرکز با حضور رئیس هیات فوتبال استان و مدیرعامل باشگاه ملوان برگزار شد.
مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان در این نشست با اشاره به اینکه صدا و سیما همواره یار دوازدهم باشگاهها می باشدو موفقیت آنهابرای صدا و سیما حائز اهمیت است ،گفت: باید برای اصلاح فضای مسموم حال حاضر فرهنگ سازی شود و این نیازمند تعامل بیش از پیش و هم افزایی صداو سیما و مسوولان ورزش استان می باشد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان افزود: باید از تیمهای فوتبال حمایت شود تا تماشاگران شاهد بازی زیبا از تیمهای محبوب خود باشند و صدا و سیمای استان آمادگی کامل دارد که به تیمهای گیلان یاری رساند و شاهد صعود ملوان،داماش و دیگر تیمهای گیلان به لیگ برتر باشیم.
الماس خاله رئیس هیات فوتبال گیلان نیز در این نشست از مدیرکل صدا و سیمای مرکزگیلان به عنوان یاریگر فوتبال و حمایتهای همه جانبه رسانه ملی در استان و اعضای شورای ورزشی صدا و سیما اظهار امیدواری کرد این همکاریهای همچنان ادامه یابد.
رضائیان مدیرعامل باشگاه ملوان نیز با اشاره به مشکلات این باشگاه گفت : واگذاری باشگاه ملوان به بخش خصوصی موجب ایجاد معضلات بسیاری گردید واکنون تیم از نظر مالی با مشکل مواجه شده و نارضایتی بازیکنان و تغییر مربیان باعث سقوط ملوان به لیگ دسته اول شد. وی در ادامه خواستار راه اندازی کمپین حمایت از ملوان شد.