جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

نشست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری،صنعتی بندر انزلی با مدیرکل صدا و سیمای گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری،صنعتی بندر انزلی با مدیرکل صدا و سیمای گیلان

شناسه : 350272653

مدیرعامل و معاونین سازمان منطقه آزاد تجاری، صنعتی بندر انزلی با مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز گیلان نشست داشتند و در راستای هم افزایی و همکاریهای دوجانبه گفتگو نمودند .
دکتر مسرور در این نشست ، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات صدا و سیمای استان و دستاوردهای خوبی که تاکنون داشته،  آمادگی منطقه را برای همکاریهای بیشتر با این رسانه اعلام کرد و گفت: صدا و سیما می تواند فعالیتها و دستاوردهای  نظام و دولت را نشان دهد و مجموعه  سازمان منطقه آزاد انزلی نیز معتقد به این باوراست که از این پتاسیل بهره برده و کارهای مشترک بیشتری با صدا و سیما داشته باشد. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری انزلی  با بیان اینکه باید برای بهبود کسب و کار استان تلاش کنیم افزود: سرمایه گذاری، بهترین مولفه برای بهبود این معضل است و پیشنهاد منطقه آزاد  ،تشکیل اتاق فکر مشترک و برنامه سازی ویژه با همین عنوان می باشد.وی ضمن تاکید براهمیت بندر کاسپین ،توسعه زیرساختهای آن و توجه اساسی کشورهای همسایه دریای خزر،نگاه کارشناسی صدا و سیما را به این امر تاثیر گذار دانست. تهیه برنامه ای با معرفی کار آفرینان استان و پوشش طرح آکواریوم از دیگر طرحهای پیشنهادی دکتر مسروردر این نشست بود.  
مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای گیلان در این نشست با اشاره به پیشرفت خوب  منطقه آزاد انزلی و اهمیت توسعه آن برای استان و کشور،گفت: صدا و سیما می تواند در توسعه این منطقه یاری رسان باشد و عملکرد منطقه را انعکاس دهد . وی با بیان اینکه رسانه استانی در بستر ماهواره قراردارد این موقعیت را بهترین فرصت برای جذب سرمایه گذاری منطقه آزاد خواند و افزود: با توجه به فرصتهای بسیار خوب منطقه با قابلیت برنامه سازی  و پوشش خبری صدا و سیمای مرکز گیلان آمادگی پوشش فعالیتها و برنامه سازی در این سازمان را دارد . وی کارهای مشارکتی را سبب رشد دو دستگاه دانست و  پیشنهاد تولید برنامه مشترک به صورت روتین و هفتگی یک بار را مطرح کرد .