جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

نشست فرمانده سپاه قدس استان با سرپرست صدا و سیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست فرمانده سپاه قدس استان با سرپرست صدا و سیمای مرکز گیلان

شناسه : 357201157

نشست فرمانده سپاه قدس استان با سرپرست صدا و سیمای مرکز گیلان 
 به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ، فرمانده سپاه قدس گیلان  و حجت الاسلام تسخیری نماینده ولی فقیه در سپاه  استان با دکتر باقرزاده سرپرست  صدا و سیمای مرکز گیلان دیدار و گفتگو کرد . 
در این نشست فرمانده سپاه با اشاره به نقش صدا و سیما در انعکاس چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت : بسیج موضوعی بسیار حیاتی برای اسلام  و انقلاب اسلامی است وی افزود : امام راحل(ره) حفظ انقلاب اسلامی را به ملت سپرد و بسیج از اقشار مختلف مردم تشکیل شده است ،از این رو کلید طلایی حفظ کشور در این برهه حساس بسیج است که به اعتراف دوست و دشمن سپاه و بسیج  اتقلاب را در ابعاد مختلف حفظ می کنند.
سردار عبدالله پور اظهار داشت : همکاران رسانه در جنگ نرم سربازان حقیقی هستند و بسیجیان عرصه هنرو رسانه باید با ایجاد روحیه و امید بخشی دستاوردهای انقلاب اسلامی را  در طول چهل سال پس از پیروزی انقلاب انعکاس دهد. وی همچنین آمادگی سپاه قدس گیلان را  برای ساخت مستند «بسیج سازندگی » ،تولید برنامه های  برنامه های فاخر و به ویژه عملکرد سپاه اعلام کرد.  
حجت الاسلام والمسلمین تسخیری نماینده ولی فقیه در سپاه استان نیز گفت : استکبار برای آسیب زدن به انقلاب اسلامی و استحاله آن در پی انحراف فکری اعتقادی و باورهای مردم است  از این رو تقویت روحیه جهادی و انقلابی یکی از راههای مقابله با دشمن است . وی رسالت رسانه استانی را در این راه بسیار خطیر دانست و افزود : صدا و سیما باید با تقویت اعتماد به نفس و خود باوری ،مجاهدت علمی و رفع شبهات نقشه شوم دشمنان را نقش بر آب کند .
دکتر باقرزاده سرپرست صدا و سیمای مرکز گیلان نیز با بیان اینکه سپاه و صدا و سیما دو بازوی قوی و اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند گفت : تعامل و همکاری بین سپاه  پاسداران و صدا و سیما و انعکاس عملکرد سپاه  می تواند دستاوردهای بسیاری داشته باشد که توسعه فرهنگی از جمله این دستاوردها است . وی افزود : با توجه به حساس بودن این برهه زمانی و نقشه دشمنان برای کوچک شمردن خدمات نظام جمهوری اسلامی ، صدا و سیمای مرکز گیلان موضوع چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را در اولویت برنامه های خود قرار داده و با ایجاد روحیه نشاط و امید  و خودباوری در مخاطبان دشمنان نظام را مایوس خواهد کرد
در پایان دکتر باقرزاده در خصوص فرا رسیدن سالگرد روحانی مبارز شهید میرزا کوچک خان گفت : استان گیلان استانی شهید پرور بوده و نیروهای متعهد و انقلابی بسیاری از این سرزمین برخاسته و در این راستا صدا و سیمای گیلان برای برگزاری یادواره این شهید مبارز برنامه ریزی جامعی انجام داده است .