جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

نشست رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس با سرپرست صدا و سیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس با سرپرست صدا و سیمای مرکز گیلان

شناسه : 357248927

نشست رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس با سرپرست صدا و سیمای مرکز گیلان
سرهنگ بایرامی رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس به همراه نمایندگان سپاه قدس ، فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد شهید استان بادکتر باقرزاده سرپرست صدا و سیمای مرکز گیلان دیدارو گفتگو کردند . 
رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در این نشست با اشاره به برگزاری جشنواره شعر دفاع مقدس در اواخر آذر
گفت : جشنواره شعر دفاع مقدس استان گیلان که در راستای بیست و یکمین جشنواره شعر دفاع مقدس کشور برگزار می شود در حقیقت میدان رقابتی ادبی برای حضور شاعران برتر استان در مرحله کشوری است. سرهنگ بایرامی استفاده از ابزارهای جدید تکنولوژی نو و زبان هنر را بهترین وسیله برای معرفی ادیبان و فرهیختگان شعر و ادب حوزه دفاع مقدس عنوان کرد و گفت : صدا و سیما با توجه به توانمندی و ظرفیتهای موجود بهترین رسانه برای تولید ایده ،فکر و محتوای اثر گذار و فرهنگ ساز در نشر ارزشهای ایثار و دفاع مقدس می باشد و تعامل بیش از پیش صدا و سیما و بنیاد حفظ آثار در این راستا برای تحقق این امر مهم ضروری است. 
دکتر باقرزاده سرپرست صدا و سیمای مرکز گیلان نیز کلیدی ترین اهداف دفاع مقدس را ترویج فرهنگ اسلامی ،انقلابی و جهادی برشمرد و گفت:فرهنگ ایثار و گذشت و جهاد نجات دهنده کشور و امت مسلمان این مرزو بوم است و ترویج فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس و معرفی زوایای مختلف جنگ تحمیلی به ویژه تفکر حسینی امام راحل(ره) و شهیدان می تواند بهترین راه برای مقابله با افکار شوم دشمنان باشد . دکتر باقرزاده شعر دفاع مقدس را از جمله عوامل تقویت انگیزه دفاعی مردم ایران عنوان و تاکید کرد : صدا و سیمای مرکز گیلان تمام ظرفیت های خود را برای ارتقاء شعر انقلابی و معرفی شاعران انقلابی استان به کار می گیرد و جشنواره های مختلف حوزه دفاع مقدس را منعکس خواهد کرد .