جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

نشست استاندار با صاحب نظران ورزش - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست استاندار با صاحب نظران ورزش

شناسه : 231502113

نشست استاندار با صاحب نظران ورزش

همه‌ امکانات باید برای جلوگیری از سقوط تیم‌های فوتبال به ویژه شهرباران بسیج شود.
استاندار دیروز در نشستی با صاحب نظران ورزش ضمن بررسی وضعیت چهارتیم فوتبال گیلان در لیگ های برتر، دسته اول و دوم کشور گفت: همه امکانات استان باید برای رفع مشکلات در اختیار تیم های ورزشی قرار بگیرد و شهرداری ها و دهیاری ها موظف شوند در عرصه ورزش به مردم خدمات دهند.
نجفی در این نشست با اشاره به وضعیت بحرانی تیم هایی چون شهرباران و لزوم تشکیل کمیته ا‌ی تخصصی برای بررسی مشکلات تیم‌های ورزشی به ویژه فوتبال افزود: کمک‌های مالی به صورت مقطعی مشکلات این تیم‌ها را حل می کند واین کمیته متشکل از صاحب نظران و افراد دلسوز صاحب اندیشه باید ضمن ریشه‌ یابی و آسیب شناسی مشکلات تیم‌های ورزشی ، راه حل‌های بلند مدت و پایدار برای حل مشکلات مالی تیم‌های ورزشی به ویژه فوتبال ارائه دهد.
وی تشکیل جامعه‌ خیران ورزشی و جذب حمایتگرهای مالی توانمند از بخش خصوصی را از مدیر کل ورزش و جوانان خواستار شد و گفت : صندوق حمایت از پیشکسوتان ورزش با کمک استانداری نیزهر چه سریع‌تر فعال می شود.
مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان گیلان نیز در این نشست با اشاره به توانمندی های ورزش استان در رشته های مختلف گفت: گیلان تا سال 93 به لحاظ سرانه فضاهای ورزشی در رتبه بیست و سوم کشور قرار داشت که سال گذشته به رتبه هفدهم ارتقا پیدا کرد.
 
منبع : خبر گیلان