سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

نرخ کرایه مراکز اقامتی آستارا افزایش نمی‌یابد - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نرخ کرایه مراکز اقامتی آستارا افزایش نمی‌یابد

نرخ کرایه مراکز اقامتی آستارا افزایش نمی‌یابد


 

شهردار آستارا گفت: نرخ کرایه مراکز اقامتی و گردشگری آستارا در نوروز امسال افزایش نمی‌یابد.

به گزارش  فارس از آستارا، علی کوهی در جریان بازدید از ستاد تسهیلات نوروزی این شهر با بیان اینکه نصب چادرها بدون ضابطه در شهرها باید مدیریت شود، اظهار کرد: در نوروز امسال نرخ هیچ واحد گردشگری آستارا و خانه‌های اجاره‌ای افزایش نمی‌یابد.

وی با قدردانی از تلاش‌های پلیس، بهداشت، اصناف و ... تصریح کرد: با ورود هر گردشگر اقتصاد شهر پویا می‌شود و اگر برخورد با گردشگران مناسب نباشد این امر موجب فرار گردشگران می‌شود.

شهردار آستارا با اشاره به اینکه امسال گردشگران استقبال خوبی از سفر به آستارا کردند، ادامه داد: این استقبال به خاطر فراهم آمدن تسهیلات و فرهنگ بالای مردم با گردشگران و جاذبه‌های گردشگری آستارا است.

وی شهر مرزی بندر آستارا را مقصد نهایی بیشتر گردشگران به گیلان و اردبیل دانست و یادآور شد: با رعایت یک سری استاندارهای لازم در بخش گردشگری، امسال شاهد رشد حضور مسافران و گردشگران در شهر بندر آستارا هستیم.

کوهی خواستار مدیریت اجتماعی و زیست‌محیطی در نصب چادرهای مسافرتی شد و خاطرنشان کرد: نصب چادرها بدون ضابطه در شهر آستارا موجب نوعی لجام گسیختگی و عدم تزریق رونق اقتصادی در شهر ‌می‌شود که باید با مدیریت آنها را کنترل کرد.

وی متذکر شد: با برنامه‌ریزی که توسط مدیریت شهرداری و ستاد تسهیلات نوروزی آستارا شده است نصب چادر در شهر آستارا مدیریت می‌شود.

وی پاکسازی تمام معابر و خیابان‌ها و ورودی شهر و اماکن آستارا را از جمله اقدام‌ها ذکر کرد.

منبع: فارس