رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

نخستین نشست ستاد انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

نخستین نشست ستاد انتخابات

شناسه : 339552267

رعایت مر قانون ، امنیت و آرامش، صحت انتخابات و مشارکت حداکثری مردم  چهاراصل مهم در انتخابات سال 96 است.
 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استاندار گیلان امروز در نخستین نشست ستاد انتخابات گیلان با بیان اینکه مردم در انتخابات مختلف پس از پیروزی انقلاب با مشارکت پرشور خود امیدشان به آینده‌ نظام را نشان می‌دهند گفت : هر چه انتخابات پرشورتر و با مشارکت حداکثری برگزار شود، شرایط انتخاب اصلح بهتر فراهم می شود.
محمد علی نجفی افزود : مجریان انتخابات در استان موظفند با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای ذیربط شرایط مشارکت گسترده‌ مردم را در پنجمین  دوره‌ انتخابات  شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری فراهم کنند. 
وی  تصریح کرد : اهمیت انتخاب ریاست جمهوری در بعد کلان ملی و انتخاب اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در بعد محلی و منطقه‌ای موجب حساسیت بالای انتخابات سال آینده است.
استاندار گیلان  گفت : باتوجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب رعایت مرقانون، امنیت و آرامش، صحت انتخابات و فراهم کردن زمینه‌های مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بیش‌رو حائز اهمیت است.
محمدعلی نجفی با بیان اینکه رئیس، دبیر و مسئولان کمیته‌ها و اعضای ستاد انتخابات گیلان دارای سوابق و تجربه‌ لازم در برگزاری انتخابات هستند گفت : آموزش‌های لازم به مجریان انتخابات با جدیت  باید پیگیری شود.
در پایان  استاندار گیلان احکام رئیس، دبیر و مسئولان کمیته‌ ها و اعضای ستاد انتخابات استان را اهداء شد.