جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

نتیجه همکاری رسانه ملی و نیروی انتظامی - نمایش محتوای خبر

 

 

نتیجه همکاری رسانه ملی و نیروی انتظامی

شناسه : 371521747

فرمانده نیروی انتظامی گیلان گفت: نیروی انتظامی گیلان در پیشگیری از وقوع سرقت در ۷ ماه گذشته، رتبه نخست کشور را دارد.
سردار عزیزالله ملکی در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان به همکاری خوب رسانه ملی با نیروی انتظامی در راستای پیشگیری از وقوع جرم و سبک صحیح زندگی اجتماعی اشاره کرد و افزود: حاصل این همکاری علاوه بر کاهش وقوع سرقت، کاهش تصادفات و تلفات در ۷ ماه گذشته در مقایسه با مدت مشابه پارسال است.
وی گفت: گیلان در امر کشف سرقت نیز مقام سوم را در کشور دارد.
فرمانده نیروی انتظامی گیلان در ادامه به تلاش صدا و سیما در آگاه سازی و اطلاع رسانی در شرایط دشوار هم اشاره کرد و گفت: رسانه ملی از آغاز شیوع ویروس کرونا علاوه بر مأموریت سنگین در این دوره همواره نگاه ویژه‌ای به فعالیت‌های نیروی انتظامی دارد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان هم انعکاس فعالیت‌های نیروی انتظامی برای حفظ امنیت جامعه را از جمله فعالیت‌های پراهمیت رسانه‌ای عنوان کرد و گفت: حاصل فعالیت بی منت پلیس، نعمت ارزشمند امنیت است.
محمدباقر باقرزاده افزود: صدا و سیمای مرکز گیلان علاوه بر انعکاس زحمات نیروی انتظامی همواره در جهت حفظ امنیت و آرامش جامعه به عنوان یکی از مهم‌ترین اهداف پلیس تلاش می‌کند.
در ادامه این مراسم فرمانده نیروی انتظامی از زحمات کارکنان صدا و سیمای مرکز گیلان قدردانی کرد.
تولید برنامه های مشترک بین نیروی انتظامی و صدا و سیمای گیلان برای کاهش جرایم از جمله ماحصل این نشست بود و فرماندهی انتظامی استان در پایان این مراسم از مدیرکل،معاونین و برنامه سازان رسانه استانی با اهدا لوح سپاس تجلیل کرد.