سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

ناوگان دریایی ارتش ایران در حال حرکت به مرزهای دریایی آمریکاست - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ناوگان دریایی ارتش ایران در حال حرکت به مرزهای دریایی آمریکاست

ناوگان دریایی ارتش ایران در حال حرکت به مرزهای دریایی آمریکاست


فرمانده ناوگان شمال کشور گفت: برای اولین بار ناوگان دریایی ارتش ایران در حال حرکت به مرزهای دریایی آمریکاست و این حرکت پیام خود را دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان، ناخدا افشین رضایی حداد، 19 بهمن ماه در دیدار فرماندهان نیروهای مسلح استان با امام جمعه رشت با بیان اینکه اقتدار نیروهای مسلح همواره به عنوان یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری است افزود: مقام معظم رهبری عامل موفقیت و سربلندی کشور را اقتدار می دانند.

وی با بیان اینکه رهنمودهای مقام معظم رهبری چراغ راه ارتش جمهوری اسلامی ایران است گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در جهت ایجاد اقتدار برای نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش و برنامه ریزی می کند.

فرمانده ناوگان شمال کشور با بیان اینکه نیروهای مسلح اقتدارشان را در روحیه سلحشوری و دشمن ستیزی به اثبات رساندند گفت: ارتقای سیستم های دفاعی و امنیتی نیز یکی دیگر از مولفه های اقتدار نیروهای مسلح است.

ناخداد حداد با بیان اینکه ناوگان شمال کشور به سمت اقیانوس اطلس در حال حرکت است گفت: ناو ارتش جمهوری اسلامی ایران برای اولین بار به سمت مرزهای دریایی آمریکا نزدیک می شود.

وی با بیان اینکه در دورترین نقاط جنوب ناوگان نیروی دریایی در حال حرکت است گفت: ناو دریایی جمهوری اسلامی ایران از جنوب آفریقای جنوبی به سمت مرزهای دریایی آمریکا در حال حرکت است و هم اکنون در نزدیکی مرز دریای آمریکا قرار دارد که پیام های خود را دارد و اثبات کننده حاکمیت نظام است.

ایسنا