جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

میزبانی تیم فوتبال داماش گیلان از شهرداری بندرعباس در رشت - نمایش محتوای خبر

 

 

میزبانی تیم فوتبال داماش گیلان از شهرداری بندرعباس در رشت

شناسه : 319196277

بازی فوتبال داماش

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران گیلان؛تیم فوتبال داماش گیلان در رشت میزبان تیم فوتبال شهرداری بندرعباس می شود . 
مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان گفت: این دو تیم ، در هفته اول از دور برگشت رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگا ههای کشور به مصاف هم می روند.
میثم محبوب افزود: بر این اساس ، مسابقه یادشده، عصر روز شنبه ششم آذرماه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار خواهد شد و تیم داماش در این بازی میزبان است.
وی اظهار کرد: امیدواریم که در این دیدار حساس ، تیم فوتبال داماش گیلان بتواند با حمایت طرفداران خود و با ارائه یک بازی تماشاگرپسند ، برابر تیم قدرتمند شهرداری بندرعباس به برتری برسد تا علاوه بر صعود در جدول رده بندی ، شکست دور رفت را نیز جبران کند.
مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان ادامه داد: در دور رفت این رقابت ها ، تیم فوتبال شهرداری بندرعباس موفق شده بود با نتبجه 2 بر صفر برابر تیم فوتبال داماش گیلان به برتری دست یابد .
وی بیان کرد: در جدول رده بندی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، تیم شهرداری بندرعباس با انجام 10 مسابقه و کسب 18 امتیاز در رتبه دوم و تیم داماش گیلان با انجام 11 مسابقه و کسب 15 امتیاز در رتبه پنجم جدول گروه خود قرار دارند.
تیم فوتبال داماش گیلان به همراه شهرداری فومن دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته دوم کشور ، در گروه دوم این مسابقات قرار دارند که با تیم های بادران نوین تهران، شهرداری بندرعباس ، صنعت نفت نوین آبادان ، شهرداری ماهشهر ، پتروکیان شوشتر ، شهرداری کاشان ، استقلال آبی (ب) ، شهرداری ارومیه ، شهید کریمی جویبار و آبی پوشان اردبیل هم گروه هستند .
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، 36 تیم حضور دارند که در سه گروه 12 تیمی با هم به رقابت می پردازند که در پایان مرحله مقدماتی ، از هر گروه چهار تیم به دور دوم صعود می کنند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران