جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

میزان مشارکت مردم ایران در تمامی انتخابات‌ها بی نظیر بوده است - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

میزان مشارکت مردم ایران در تمامی انتخابات‌ها بی نظیر بوده است

میزان مشارکت مردم ایران در تمامی انتخابات‌ها بی نظیر بوده است


جعفری:
میزان مشارکت مردم ایران در تمامی انتخابات‌ها بی نظیر بوده است
املش – خبرگزاری مهر: فرماندار شهرستان املش گفت: میزان مشارکت مردم ایران پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در انتخابات ها بی نظیر بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی جعفری عصر شنبه در جمع جوانان این شهرستان افزود: در برخی شهرها و استان های کشور حضور حداکثری و صد درصدی در انتخابات ها به ثبت رسیده که شگفت انگیز است.

وی همچنین با اشاره به اينكه مهمترين راه مقابله با دشمن، اتحاد و همبستگی است، اظهارداشت: حضور در انتخابات نمود عينی وحدت و انسجام اسلامی است.

فرماندار املش در ادامه به جنگ نابرابر دشمن و تحريم‌های اقتصادی شديد از سوی استكبار جهانی كه بر ملت ايران اشاره کرد و گفت: مهمترين راه مقابله با دشمن، وحدت و انسجام است كه حضور در انتخابات نمونه بارز اين وحدت و انسجام است، تا بار ديگر دشمن را نا‌اميد‌تر از هميشه دست خالی بگذارد.

وی در ادامه به نقش بانوان در انتخابات اشاره کرد و افزود: به طور حتم نقش برجسته و تاثیرگذار بانوان در حضور حداکثری مردم در انتخابات و خلق حماسه سیاسی در تاریخ کشور بی بدیل است.

جعفری تصریح کرد: بانوان با تعهد محوری و نقش سازنده خود می توانند یک مبلغ منطقی و باانگیزه برای دعوت از حضور پرشور مردم در انتخابات باشند.

وی بر لزوم مشارکت و جانبداری بانوان در عرصه کنونی کشور تاکید کرد و یادآورشد: همان گونه که بانوان در زمان دفاع مقدس با معنویت، اعتقاد و خلوص نیت رزمندگان را در جبهه های نبرد پشتیبانی کردند، امروز نیز باید فضای انتخابات را پرشور و گرم نگه دارند.