رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

مهمترین قدرت و سرمایه سپاه، وجود نیروهای مؤمن و فداکار آن است - نمایش محتوای خبر

 

 

مهمترین قدرت و سرمایه سپاه، وجود نیروهای مؤمن و فداکار آن است

شناسه : 105006849

مهمترین قدرت و سرمایه سپاه، وجود نیروهای مؤمن و فداکار آن است

رشت - ایرنا - روابط عمومی سپاه قدس استان گیلان در اطلاعیه ای به مناسبت دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آورده است: مهمترین قدرت و سرمایه سپاه، وجود نیروهای مؤمن و فداکار آن است.

در این اطلاعیه ای که نسخه ای از آن عصر چهارشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: در حالی سی و ششمین سال درخشش و ظهور حماسی نهاد ارزشی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را شاهدیم که به توفیق الهی همچنان بر بالندگی این نهاد مقدس افزوده می گردد و به عنوان ستون فقرات بازدارندگی کشور در برابر تهدیدات دشمنان خارجی و سرسپردگان داخلی تبدیل شده است.

در ادامه این اطلاعیه افزوده شده: سپاه در کنار سایر نیروهای مسلح با ایجاد ظرفیت های لازم به منظور توسعه قدرت دفاعی کشور به ظرف عظیمی تبدیل شد که بسیجان قهرمان توانستند قابلیت ها و توانمندی های خود را در آن به نمایش بگذارند.

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده: بدون شک مهمترین قدرت و سرمایه سپاه در وجود نیروهای مؤمن و فداکار آن بوده است که سپاه را قادر به حضور در عرصه های مختلف دفاعی و امنیتی ، سازندگی و اقتصادی و... نموده است.

در بخش دیگری از این اطلاعیه گفته شده: امروزه سرمایه انسانی سپاه را مجاهدانی مؤمن و انقلابی تشکیل می دهند که سخت پایبند به ارزش های والای اسلام و اهداف انقلاب اسلامی بوده و در پاسداری از آن فقط رضایت الهی و منویات ولی فقیه را ملاک عمل خویش قرار داده و در عمل فلسفه تشکیل سپاه را حفظ انقلاب و پاسداری از حریم ولایت معنی کرده اند.

سپاه قدس گیلان در خاتمه این اطلاعیه افزوده: ضمن تکریم و تعظیم به مقام شهدای همیشه جاویدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، این روز خجسته را به محضر فرماندهی معظم کل قوا ، خانواده های معظم شهداء، آحاد پاسداران و ایثارگران تبریک عرض نموده و تبعیت مجدد خود را در پیروی از ولایت مطلقه فقیه و خدمت به امت شهید پرور اعلام می کنیم.