جهش تولید | شنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

مهدی چمران : ملت ایران دشمن شناسند. - نمایش محتوای خبر

 

 

مهدی چمران : ملت ایران دشمن شناسند.

شناسه : 336417569

مهدی چمران : ملت ایران دشمن شناسند.

نهم دی 88 ، روز بلوغ سیاسی مردم ایران اسلامی بود.
 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما رییس شورایعالی استان ها امروز در مراسم  سالروز گرامی داشت حماسه 9 دی 88  که در رشت برگزار شد گفت : این روز تاریخی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام وآرمان‌های انقلاب ایستاده اند.
مهدی چمران افزود :9 دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری از افتخارات ملت بصیر ایران به حساب می آید.
وی با اشاره به اینکه عوامل فتنه وحامیان خارجی شان  قصد براندازی نظام را داشتند واصل نظام را هدف قرار داده بودند تصریح کرد : مردم ولایی  ایران اسلامی در 9 دی و مردم انقلابی گیلان در 8 دی نشان دادند دشمنان انقلاب را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند.
رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به موقعیت کنونی و نقش ایران اسلامی در منطقه افزود : امروز ایران اسلامی به الگویی تمام عیار برای ملت های آزاده دنیا به ویژه منطقه تبدیل شده است.
مهدی چمران در ادامه با بیان اینکه دشمنان انقلاب هیچگاه از ضربه زدن به نظام و تخریب جایگاه کشورمان در دنیا دست بر نمی دارند افزود : بصیرت و پیروی محض از ولایت فقیه در وضعیت کنونی  ضامن پیروزی ملت ایران مقابل همه زیاده خواهی ها و نیرنگ های دشمنان به ویژه جنگ نرم است.  
وی با بیان اینکه دشمنان امروز با وضع تحریم های جدید سعی در ضربه زدن به نظام و انقلاب دارند خاطر نشان کرد : اراده الهی همیشه درکنار خواست ملت است و دشمنان هرگز نخواهند  توانست در مقابل اراده الهی و خواست ملت پیروز شوند. 
منبع : خبر گیلان