سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

ملت ایران، بزرگترین حماسه سیاسی را در انتخابات رقم خواهند زد - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ملت ایران، بزرگترین حماسه سیاسی را در انتخابات رقم خواهند زد

ملت ایران، بزرگترین حماسه سیاسی را در انتخابات رقم خواهند زدرشت - امام جمعه موقت كلاچای پیام نوروزی مقام معظم رهبری در سال جدید را بسیار مهم، ارزشمند و راهگشا برای توسعه همه جانبه كشور دانست و گفت: ملت ایران بزرگترین حماسه سیاسی را با شركت حداكثری در انتخابات امسال رقم خواهند زد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام و المسلمین 'یوسف برزگر' در خطبه های نماز جمعه این هفته كلاچای افزود: ملت بزرگ ایران در خردادماه امسال با حضور گسترده در پای صندوق های رای، وفاداری خود را به انقلاب، نظام و ولایت فقیه نشان خواهند داد و دشمنان را مایوس و ناكام خواهند ساخت.

وی با بیان اینكه همه جریان ها ، طیف ها و گروه های سیاسی می توانند در انتخابات شركت كنند، لازمه شركت افراد را اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه و حاكمیت دانست.

امام جمعه موقت كلاچای در ادامه سخنانش به تحولات سوریه اشاره كرد و با بیان اینكه مشكل سوریه راه حل نظامی ندارد و باید از راه های دیپلماتیك و سیاسی حل شود، اظهار داشت: دخالت خارجی ها، بی تردید اوضاع را بر ملت سوریه بدتر خواهد كرد و روز به روز، بر آلام و دردهای مردم سوریه افزوده خواهد شد.

حجت الاسلام برزگر تصریح كرد: جمهوری اسلامی ایران اعتقاد راسخ دارد برای حل بحران سوریه تنها مردم حق دخالت در سرنوشت كشور خود را دارند و غربی ها حق ندارند اراده خود را بر مردم این كشور تحمیل كنند.

وی همچنین به هفته سلامت اشاره و با بیان اینكه دین مبین اسلام اهمیت زیادی برای سلامت جسم و روح قائل است، از مردم خواست به این مقوله بیش از گذشته اهمیت دهند.

وی در خاتمه سخنانش از مردم خواست فرزندان خود را برای تحصیل در حوزه های علمیه تشویق و ترغیب كنند.

بخش كلاچای از توابع شهرستان رودسر در شرق استان گیلان واقع است.