رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

معرفی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز گیلان

شناسه : 166404419

معرفی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز گیلان

مدیر کل جدید صداو سیمای مرکز گیلان امروز در مراسمی در رشت  معرفی شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، در این مراسم علی طلوعی به عنوان مدیرکل جدید صداو سیمای مرکز گیلان معرفی و از خدمات و زحمات 8 ساله محسن نصرپور مدیرکل سابق این مرکز قدردانی شد.
معاون امور مجلس و استان های سازمان صداوسیما در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان ، شبکه های استانی را که در دنیا بی نظیر و منحصر به رادیو و تلویزیون ایران است ابزاری مناسب برای معرفی سرمایه های فرهنگی – هنری – تاریخی و مذهبی دانست و گفت: سرمایه های فرهنگی هر استان بیانگر سابقه ارزشمند کشورمان هستند که باید با نمایش در رسانه ملی به آیندگان شناسانده شود.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم در ادامه از موفقیت صداوسیمای مرکز گیلان در معرفی شایسته سرمایه های فرهنگی این استان قدردانی کرد .
وی به همت رسانه ملی برای دیجیتالی کردن سیگنال رسانی بدون تحمیل بار اعتباری به دولت و مجلس اشاره و خاطرنشان کرد: در حال حاضر 90 درصد پوشش رسانه ای استان گیلان دیجیتالی است.
استاندار گیلان نیز در این مراسم از تلاش های مدیرکل سابق صداوسیمای مرکز گیلان در ارتقای آگاهی ، تحقق اهداف دولت و تعامل با مدیران استان قدردانی کرد و همراهی رسانه استانی را در مواقع بحرانی همچون سیل و خشکسالی سالهای اخیر بسیار موثر دانست.
محمدعلی نجفی با تاکید بر رویکرد فرا استانی و فرامرزی رسانه ملی در استان ها گفت: رسانه ملی باید با ارایه برنامه های پرمحتوا سفیر و معرف شایسته چهره زیبای گیلان باشد.
محمدحسین قربانی رییس مجمع نمایندگان استان نیز در این مراسم گفت: استکبار جهانی امروز از رسانه برای وارونه جلوه دادن حقایق جمهوری اسلامی ایران استفاده می کند از این رو رسانه های کشور و در راس آنها رسانه ملی در صف مقدم دفاع رسانه ای از ارزشهای ایران اسلامی هستند.
در ادامه ، محسن نصرپور مدیرکل سابق صداوسیمای مرکز گیلان ضمن ارائه عملکرد از خدمات 8 ساله اش در این استان ، کسب رضایت مردمی را بزرگترین موفقیت رسانه استانی دانست.
اما علی طلوعی که امروز به عنوان مدیر کل جدید صداو سیمای مرکز گیلان معرفی شد با اشاره به اینکه رسانه را نمی توان با ارائه عملکردهای سازمانی ارزیابی کرد افزود: مهمترین ملاک ارزیابی رسانه ، میزان مقبولیت و ارتباط مخاطب با رسانه است.
وی از برنامه هایش در گیلان گفت و خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم رسانه را به پیوست فرهنگی توسعه گیلان تبدیل کنیم .
علی طلوعی متولد 1350 و دکترای جامعه شناسی است .  وی مدیرکل ارزیابی و عملکرد سازمان صداوسیما ، معاون فرهنگی موسسه جام جم ، مدیرکل برنامه ریزی محتوایی ، مدیر کل مرکز همدان و مدیریت شبکه جام جم را در کارنامه عملکرد رسانه خود دارد.

منبع :خبرگیلان