جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

معاونت خبر صداوسیمای مرکز گیلان رتبه ی نخست جشنواره ملی جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها را در بخش گزارش خبری تلویزیونی از آن خود کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

معاونت خبر صداوسیمای مرکز گیلان رتبه ی نخست جشنواره ملی جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها را در بخش گزارش خبری تلویزیونی از آن خود کرد

شناسه : 355195414

معاونت خبر صداوسیمای مرکز گیلان رتبه ی نخست جشنواره ملی جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها را در بخش گزارش خبری تلویزیونی از آن خود کرد ..
به گزارش روابط عمومی صداوسیما ،گزارش خبری " اکبر مطبوعاتی" از معاونت خبر گیلان به خبرنگاری اعظم سائدی رتبه اول بخش گزارش خبری تلویزیونی این جشنواره را از آن خود کرد . این گزارش روایت زندگی یک پیرمرد روزنامه رسان گیلانی بود که آرزو داشت به زیارت امام رضا ( ع) برود و با پخش این گزارش مردم از سراسر کشور برای برآورده شدن آرزوی اکبر آقا کمک نقدی ارسال کردند و این پیرمرد با کار خیر مردم راهی مشهد مقدس شد و به آرزوی دیرینش رسید . 
۱۵۱۹ اثر از  ۳۰استان به دبیرخانه هشتمین جشنواره ی ملی جلوه های رضوی در ۷بخش تیتر ، سرمقاله و یادداشت ،خبر ،گزارش خبری ، مصاحبه ،مقاله و عکس ارسال شده بود که داوران 28 اثر را به عنوان آثار برتر در بخش های مختلف انتخاب کردند .  
رشت روز پنجشنبه میزبان اختتامیه ی این جشنواره ملی بود که در مجتمع خاتم الانبیای این شهر برگزار شد .