جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

مشارکت بالای 70 درصدی مردم صومعه‌سرا در انتخابات - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مشارکت بالای 70 درصدی مردم صومعه‌سرا در انتخابات

مشارکت بالای 70 درصدی مردم صومعه‌سرا در انتخابات


فرماندار صومعه‌سرا از مشارکت بالای 70 درصدی مردم این شهرستان در انتخابات خبر داد.

به گزارش فارس ، میرزا حسینعلی‌زاده امروز در جریان بررسی وضعیت شعبه‌های أخذ رأی در این شهرستان، اظهار داشت: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم در صومعه‌سرا در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این‌که مردم صومعه‌سرا از ساعات قبل از رأی‌گیری در شعبه‌های أخذ رأی حاضر شدند، تصریح کرد: مشارکت مردم در این دوره از انتخابات چشمگیر است.

فرماندار صومعه‌سرا از در نظر گرفتن 142 صندوق در روستا و سه شهر این شهرستان خبر داد و یادآور شد: در صومعه‌سرا یک‌هزار و 14 نامزد انتخاباتی شرکت کردند که 452 نفر عضو شورای شهر و روستای این شهرستان می‌شوند.

وی با اشاره به این‌که در صومعه‌سرا برای انتخابات شهر 32 شعبه و انتخابات روستا 170 شعبه أخذ در نظر گرفته شده است، افزود: یک صندوق سیار و بقیه ثابت است.

حسینعلی‌زاده عوامل اجرایی انتخابات صومعه‌سرا را چهار هزار نفر اعلام کرد و متذکر شد: تلاش کردیم در تمام مراحل انتخابات فرامین رهبری را نصب‌ا‌لعین خود قرار دهیم.

وی با تصریح بر این‌که تمام زمینه‌ها برای برگزاری انتخابات سالم فراهم شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون بالای 70 درصد مردم صومعه‌سرا در انتخابات مشارکت کردند.

فرماندار صومعه‌سرا یادآور شد: مردم صومعه‌سرا در تمام صحنه‌ها همراه نظام بودند و در این رویداد بزرگ نیز حماسه سیاسی را خلق کردند.

وی با اشاره به این‌که آرامش و امنیت انتخابات در پای صندوق‌های رأی برقرار است، عنوان کرد: انتخابات صومعه‌سرا در کمال آرامش و امنیت در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری فارس