جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

مردم گیلان با حضور آگاهانه در انتخابات حماسه ای باشکوه خلق می کنند - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مردم گیلان با حضور آگاهانه در انتخابات حماسه ای باشکوه خلق می کنند

مردم گیلان با حضور آگاهانه در انتخابات حماسه ای باشکوه خلق می کنند


رشت - مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری و جانشین رییس ستاد انتخابات گیلان گفت : مردم استان با حضور آگاهانه در انتخابات حماسه ای باشکوه خلق می کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ˈکبری مهرورز ˈ روز سه شنبه در همایش تجلی حماسه سیاسی بخش صنعت ، معدن و تجارت گیلان اظهار کرد : مردم در آزمون بزرگ اجتماعی با همراهی همه دست اندرکاران در فضاسازی سرافرازانه، رتبه مشارکت گسترده استان را ارتقا خواهند داد .

وی با اشاره به نقش مهم فعالان اقتصادی استان در خلق حماسه ای باشکوه افزود : این بخش جامعه با جایگاه ارزشمند و مقتدر خود در تشویق مردم به حضوری پرشور در انتخابات نقش مهمی دارند .

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان با اشاره به نامگذاری سال جاری تحت عنوان حماسه سیاسی و اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد : قرار دادن حماسه در کنار سیاست و اقتصاد از سوی معظم له ، بیانگر حساسیت های سال جاری است .

مهرورز تصریح کرد : همه دست اندرکاران و فعالان بخش های مختلف باید با تبعیت از بیانات رهبر معظم انقلاب با تلاش بسیار، گام های بلندتری برای توسعه کشور در دهه پیشرفت و عدالت بردارند .

وی انتخابات را از سطوح مشارکت سیاسی و از شاخصه های توسعه سیاسی عنوان کرد و گفت : مشارکت سیاسی ، زمینه ساز اعتماد مردم به مسوولان و سرمایه ای اجتماعی است .

جانشین رییس ستاد انتخابات گیلان مشارکت سیاسی فعال را ضرورتی شرعی و تکلیفی الهی دانست و خاطر نشان کرد : نظام سیاسی اسلامی بدون حضور ملت در صحنه معنا نمی یابد و این حضور موجب حفظ و تقویت نظام خواهد بود .

مهرورز در ادامه ناآگاهی، بی اعتمادی و نارضایتی را از موانع مشارکت گسترده مردم در انتخابات عنوان کرد .

وی آگاه سازی افراد جامعه از حقوق اجتماعی خود، شرح اهمیت حضور در پای صندوق های رای، شرح ابعاد شرعی و توجه به وضعیت حساس کشور در مواجهه با استکبار جهانی را از راهکارهای آگاه سازی مردم برای حضور در انتخابات عنوان کرد .

مهرورز ادامه داد : اعتمادسازی و جلب رضایت مردم از دیگر عوامل تحقق مشارکت گسترده در انتخابات است.