سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

مردم منتظر تمدید زمان انتخابات نباشند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم منتظر تمدید زمان انتخابات نباشند

شناسه : 237904331

مردم منتظر تمدید زمان انتخابات نباشند

استاندار با تاکید بر اینکه مردم در اولین فرصت پای صندوق‌های رأی حاضر شوند گفت : مردم منتظر تمدید زمان انتخابات نباشند.
به گزارش خبرگزاریصدا و سیما محمدعلی نجفی افزود : خوشبختانه با تمهیدات پیش بینی شده بدون هیچ گونه مشکلی فرایند برگزاری مرحله‌ی دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح امروز در شهرستان‌های رشت و رودبار آغاز شد.
وی با اشاره به اینکه تاکنون حضور مردم حضوری پرشور بوده است خاطر نشان کرد : همه‌ی عوامل برای برگزاری انتخاباتی خوب، سالم و پاک در تلاش هستند.
استاندار با بیان اینکه عوامل اجرائی وظایف خود را در تمامی سطوح به نحو احسن انجام می‌دهند افزود : نیروهای اجرایی، نظارتی و بازرسی شرایط را برای حضور توأم با آرامش خاطر مردم در پای صندوق‌های رأی فراهم می‌کنند.
محمدعلی نجفی به هماهنگی کامل شعب اخذ رأی با ستاد انتخابات استان اشاره و خاطر نشان کرد : در شهرستان رشت بیش از 692 هزار نفر و در شهرستان رودبار بیش از 74 هزار نفر واجدین شرکت در این دوره از انتخابات هستند.
وی با اشاره به اینکه 2 هزار نفر رأی اولی نیز در این دوره از انتخابات واجد شرایط رأی دادن هستند افزود : امیدواریم نوجوانان و جوانان در روز جشن تکلیف سیاسی خود را به همراه خانواده‌ها در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.
استاندار با اشاره به اینکه در نظام‌های دموکراسی دنیا به رأی مردم تکیه می‌شود افزود : انقلاب ما هم بر اساس رأی مردم شکل گرفته و تکیه‌ی این نظام به آرای آنان است.
محمدعلی نجفی با بیان اینکه 643 صندوق در 2 شهرستان رشت و رودبار منتظر حضور با شکوه مردم هستند خاطر نشان کرد : همه‌ی مردم با هر اندیشه‌ای از حق انتخاب و تعیین سرنوشت خود برای تعیین سخنگوی واقعی اندیشه‌های آنان در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.
وی با توصیه به همه‌ی مردم به ویژه کشاورزان پرتلاش درخصوص اینکه در اولین فرصت پای صندوق‌های رأی حاضر شوند گفت : فرآیند انتخابات طبق قانون تا ساعت 18 ادامه دارد و مردم منتظر تمدید زمان انتخابات نباشند.
 
منبع : خبر گیلان