جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

مردم با حضور پرشور در 22 بهمن، دلبستگی خود به انقلاب را نشان می دهند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم با حضور پرشور در 22 بهمن، دلبستگی خود به انقلاب را نشان می دهند

شناسه : 38286122

مردم با حضور پرشور در 22 بهمن، دلبستگی خود به انقلاب را نشان می دهند

رشت - ایرنا - استاندار گیلان با دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفت: مردم ایران و گیلان، با حضور پرشور دیگری در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، دلبستگی خود به نظام، انقلاب و رهبری را به نمایش می گذارند.

ˈمحمدعلی نجفیˈ عصر دوشنبه در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان رودبار در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در روز 22 بهمن، مردم بار دیگر وحدت ملی خود را در دفاع از انقلاب و آرمان های امام راحل عظیم الشأن نشان می دهند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم ایران است و به اندیشه ای خاص یا قوم و مذهبی خاص و طبقه ای خاص تعلق ندارد و همین ویژگی مردمی انقلاب اسلامی است که این نظام مردم سالار را از دیگر نظام های سیاسی دنیا، متمایز ساخته است.

استاندار گیلان حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن در سال های گذشته را نمونه ای از مشارکت ملی خواند و تصریح کرد: این امر مهم، بیانگر آن است که همه مردم از هر قوم، نژاد و مذهبی، به این نظام مردم سالار دلبسته هستند و در هر شرایطی، از جمهوری اسلامی ایران و کیان میهن دفاع می کنند.

نجفی خواستار حضور پرشور مردم گیلان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شد و گفت: مردم این استان، با شرکت در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ، برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار این سرزمین ثبت می کنند.