جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

مردم ایران بصیر و دشمن شناسند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم ایران بصیر و دشمن شناسند

شناسه : 337287145

مردم ایران بصیر و دشمن شناسند.

امام جمعه رشت گفت : مردم ولایی و با بصیرت ایران اسلامی همیشه در صحنه های حساس نظام حضور داشته و توطئه های دشمنان و منافقان را خنثی و آنان را نا امید کرده اند.
نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در خطبه های نماز جمعه رشت با قدردانی از حضور پر شور مردم گیلان و ایران  در  تجمع 8 و 9 دی  افزود : مردم نشان دادند برخلاف برخی خواص بی بصیرت رفیق نیمه راه نیستند و تا پای جان از آرمان های اسلام ، انقلاب و ولایت پاسداری می کنند.
آیت الله قربانی در ادامه  با اشاره به سرمای هوا بر صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی  تاکید کرد و گفت : صرفه جویی و درست مصرف کردن از اصول و احکام اسلام است و رعایت این اصل ، سبب می شود افراد و خانواده های بیشتری از نعمات الهی همچون گاز بهره مند و برخوردار شوند.
امام جمعه رشت  در بخشی دیگر از خطبه های امروز ، قاچاق کالا را یکی از مشکلات اصلی اقتصادی امروز دانست و افزود : افزایش قاچاق و رونق کالاهای وارد شده ، کارخانه ها و کارگاه های تولیدی کشور را فلج ، کارگران را بیکار و بازار داخلی را کساد می کند.
آیت الله قربانی در ادامه با اشاره به اینکه 20 درصد مبلغ خرید برگ سبز چای هنوز به چایکاران پرداخت نشده است ، از مسوولان ذیربط خواست برای پرداخت باقیمانده طلب چایکاران تمهیداتی اندیشیده و اقدام کنند.
وی همچنین به مشاهده یک مورد از بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان اشاره کرد و گفت : درست است که ابتلای به این بیماری در گیلان گسترده نشده است اما برای پیشگیری باید توصیه های کارشناسان دامپزشکی و بهداشتی  را جدی گرفته و به آن عمل کرد.
 
منبع:خبرگیلان