سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

مردم ایران اسلامی به تکلیف خود عمل کردند - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مردم ایران اسلامی به تکلیف خود عمل کردند

مردم ایران اسلامی به تکلیف خود عمل کردند


به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین ˈغلامرضا شفیع زادهˈ در خطبه های نماز جمعه رشت افزود: آنانی که نامشان از صندوق ها به عنوان رییس جمهوری و یا اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا درمی آید؛ باید به تکلیف خود عمل کرده و پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

وی اظهار کرد: مردم از رییس جمهوری که توسط مردم انتخاب می شود، مطالباتی دارند که باید برای این مطالبات پاسخی معقول بگیرند.

امام جمعه موقت رشت ادامه داد: اولین مطالبه مردم همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند؛ این است که رییس جمهوری آینده باید نقاط قوت دولت های قبلی را احیاء و موارد ضعف آنان را مرتفع کند.

وی یادآور شد : اینگونه نیست که دولت های گذشته و دولت فعلی خدماتی انجام نداده باشند اما در هر دولتی کاستی هایی وجود دارد که رییس جمهوری آینده باید آنان را برطرف کند.

حجت الاسلام شفیع زاده ادامه انجام سفرهای استانی هیات دولت، رفع نگرانی های اقتصادی مردم، تقویت ارزش پول ملی، رفع مشکلات بیکاری جوانان ، پرداخت یارانه ها و ساماندهی بهتر آن، توجه به تکمیل ساخت مسکن مهر و سر و سامان دادن به اوضاع اقتصادی کشور را از مهمترین مطالبات مردم عنوان کرد.

به گفته خطیب جمعه رشت؛ یکی از ویژگی های نظام اسلامی ما داشتن ولی فقیه است که کشور را از گزندهای مختلف دشمنان حفظ کرده است.

وی افزود: دولت و رییس جمهوری باید بدانند که ولی فقیه اشراف کامل بر مسائل کشور دارد و باید با ایشان هماهنگی داشته باشند.

منبع: ایرنا