جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

مراقبت از موهای کودکان - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراقبت از موهای کودکان

مراقبت از موهای کودکان


مراقبت از موهای کودکان، مسئله بسیار مهمی ست. زیرا، مسئولیت شما به عنوان والدین، سالم نگاه داشتن فرزندتان است، همچنین، کودکی، بهترین زمانی ست که می توانید شستن، شانه زدن و مرتب کردن را به آن ها آموزش دهید. برای مراقبت از موهای کودکتان می توانید موارد زیر را مورد توجه قرار دهید.
۱. مواردی که برای مراقبت از موی کودکتان به آن نیاز دارید عبارت اند از، یک شامپوی مناسب کودکان، نرم کننده ملایم، شانه و لوازم مربوط به مراقبت از مو.
۲. در ابتدا، موی کودک را با یک شامپوی مناسب بشویید.امروزه بسته بندی های متنوعی از شامپوها در بازار وجود دارند. از کودک بخواهید خودش شامپویش را انتخاب کند، این مرحله را به نوعی تفریح تبدیل کنید.
۳. از اسپری حالت دهنده یا نرم کننده برای حالت دادن به مو استفاده کنید که موها را نرم و درخشان کرده و شانه کردن آن را راحت می کند.
۴. اجازه دهید کودک، خودش موهایش را شانه کند؛ او در این حالت یاد می گیرد فشار وارد بر شانه را تنظیم کند. توجه کنید کودکان، همیشه از شانه کردن دردناک مو هراس دارند.
۵. رژیم غذایی مناسبی برای کودکتان فراهم کنید که شامل نان سبوس دار، سبزیجات و میوه های تازه و لبنیات است. با این کار، سلامت او را تضمین می کنید.
۶. در زمان حمام کردن، موهای مرطوب کودک را که به نرم کننده آغشته است، کمی شانه کنید؛ این کار را به آرامی انجام دهید.


مجله اینترنتی راهکار