رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

مراسم گراميداشت ياد و خاطره شهيدان انصاري - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم گراميداشت ياد و خاطره شهيدان انصاري

شناسه : 145288450

مراسم گراميداشت ياد و خاطره شهيدان انصاري

مراسم گراميداشت ياد وخاطره شهيدان انصاري استاندار وعلیرضا نوراني معاون عمرانی استانداری 2 شهید ترور و 257 شهيد کارمند گيلان دیروزدر حسينيه شهداي گمنام رشت برگزارشد.
منافقين کوردل علي انصاري استاندار و علیرضا نوراني معاون عمراني استانداری گیلان را 15تير سال 60 دررشت به دست به شهادت رسيد.
رييس ستاد اقامه نماز گيلان دراین مراسم با اشاره به منزلت شهدا وصديقين دردنيا وآخرت گفت : شهيدان با ايمان، تقوا وعمل صالح به بالاترين درجان نورانيت ومعنويت دست يافتند و دراين راه ازتمام داشته هاي خود گذشتند.
 حجت الاسلام والمسلمين حجازي بااشاره به اينکه مردان خدا در خدمت به خلق از يکديگر پيشي مي گيرند افزود : احاديث و روايات فراواني درخصوص جايگاه مسئولان وکارگزاران درحکومت اسلامي موجود است که نشان مي دهد خدمت به خلق وظیفه خطیری است.
وی به ويژگيهاي شخصيتي شهيد انصاري ونوراني نيزاشاره کرد وافزود : این 2 شهید تمام وقت خود را درخدمت به مردم وعمران وآباداني گيلان وقف کرد واين امربراي منافقان خوشايند نبود.
استاندار گیلان هم امروز با خانواده شهیدان انصاری و نورانی دیدار کرد.
محمدعلی نجفی در این دیدار با اشاره به ویژگی های این دو شهید شاخص خاطرنشان کرد:منش اخلاقی ، فداکاری و ایثار این دو بزرگ مرد مثال زدنی است که باید الگوی همه مسوولان قرار گیرد.
وی همچنین از ساخت یادمان شهیدان انصاری و نورانی در محل شهادتشان خبرداد و گفت: استانداری با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگان گیلان این کار را انجام خواهد داد.
 
 منبع:خبرگیلان