جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در رشت - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در رشت

شناسه : 339451667

مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در رشت

مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز در رشت برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه و محمد علی نجفی استاندار گیلان بانی این مراسم که در مصلای بزرگ امام خمینی رشت برگزار شد بودند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان در مراسم بزرگداشت رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی در مبارزات و پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین جایگاه ایشان در نهضت امام راحل تصریح کرد : این شخصیت انقلابی  برای سرافرازی انقلاب و نظام مجاهدت های زیادی کرد.
حجت الاسلام والمسلمین جمال یاری شجاعت و ولایت پذیری را از مشخصه های رفتاری آیت الله هاشمی رفسنجانی بر شمرد و افزود :  مراسم تشییع و خاکسپاری این مبارز انقلابی نستوه عاملی برای اتحاد و انسجام بیشتر نیروهای دلسوز و وفادار انقلاب اسلامی شد.
وی با استناد به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی اضافه کرد :  این یار دیرین امام و رهبری باید الگویی برای ایستادگی مسئولان در برابر ناملایمات  و هجمه های دشمنان علیه نظام باشد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان در ادامه به  تلاش دشمنان برای ایجاد انشقاق در نظام اسلامی اشاره و تصریح کرد : وحدت مردم و مسئولان و اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب مهمترین عامل نا امید کردن دشمنان است.
درپایان به یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی عزاداری شد.
منبع : خبر گیلان