جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

مراسم اختتامیه دهمین جشنواره فن آوری رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم اختتامیه دهمین جشنواره فن آوری رسانه

شناسه : 62718679

دهمین جشنواره ی فن آوری رسانه شب گذشته با معرفی واحدها و آثار برتر در مجتمع آموزشی زیباکنار به کار خود پایان داد.
در این جشنواره علاوه بر انتخاب 35 واحد از زیرمجموعه های معاونت فن آوری و توسعه ی رسانه آذربایجان شرقی به عنوان مرکز برتر و گیلان از جهت انطباق با سیاستها و استراتژی های کلان  فنی سازمان صدا و سیما به عنوان مرکز برگزیده انتخاب شد.
رئیس رسانه ی ملی در مراسم اختتامیه ی دهمین جشنواره ی فن آوری رسانه گفت: امروزه در حوزه ی سخت افزاری رقابت شدیدی بین رسانه ی جهان حاکم است و هر رسانه ایی که بتواند به تکنولوژی های روز دنیا  دست یابد در روند مقابله با جنگ نرم وتنویر افکار عمومی موفق تر خواهد بود.
معاون فن آوری و توسعه ی رسانه ی ملی نیز در این مراسم به تبیین نقش فن آوری در نفوذ پیام برمخاطبان پرداخت و گفت: امروز تحولات شگرفی در حوزه ی تولید و ساخت تجهیزات در سازمان صدا و سیما اتفاق افتاده که رسانه ی ملی را از وابستگی به خارج بی نیاز ساخته است.
دکتر علی عسکری با بیان اینکه در حال حاضر 40 درصد از مخاطبان رسانه ی ملی برنامه های تلویزیون را به طور دیجیتال دریافت می کنند افزود: تا یکسال آینده پخش دیجیتالی در کشور فراگیر خواهد شد.
در  ادامه ی این مراسم رئیس رسانه ی ملی از نمایشگاه خودکفایی در صنایع پیشرفته ی رسانه دیدن کرد و با آخرین دستاوردهای فنی ساخت داخل آشنا شد./