جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

مدیریت امام (ره) در معماری انقلاب و جنگ بی نظیر است - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیریت امام (ره) در معماری انقلاب و جنگ بی نظیر است

شناسه : 36740630

مدیریت امام (ره) در معماری انقلاب و جنگ بی نظیر است

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه دفاع مقدس توسط امام(ره) اداره و مدیریت می شد تصریح کرد: مدیریت امام (ره) در معماری انقلاب و جنگ بی نظیر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان، حجت الاسلام مصلحی در جمع فرماندهان سپاه استان با بیان اینکه پاسداری بازنشستگی بردار نیست اظهار کرد: ممکن است افراد از نظر تشکیلاتی بازنشسته شوند ولی براساس وظیفه هیچگاه بازنشسته نخواهند شد.

وی با اشاره به اینکه برای تشکیل حکومت انقلاب اسلامی خون های زیادی ریخته شد گفت: باید در برابر توطئه های هوشمندانه دشمنان با مقاومت ایستادگی نماییم تا انقلاب مسیر خود را طی نماید.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه امام (ره) معماری ولایت مداری در کشور نمود افزود: واژه ولی بیش از 70 معنی در زبان عرب دارد.

حجت الاسلام مصلحی با بیان اینکه دفاع مقدس توسط امام(ره) اداره و مدیریت می شد تصریح کرد: مدیریت امام (ره) در معماری انقلاب و جنگ بی نظیر است.

وی با تاکید بر اینکه نباید از دشمن اصلی غافل شویم گفت: برخی از افراد به دنبال نوچه هایی می روند و از دشمن صهیونیسم سرمایه داری و استکبار غافل می شوند که این خود بزرگ ترین آسیب است.

 وزیر سابق اطلاعات تشکیل حکومت اسلامی ایران، بیداری مسلمین جهان و زمینه سازی برای ظهور امام عصر را 3 ماموریت حضرت امام (ه) عنوان کرد و یادآور شد: امروز با گذشت سال های طولانی این مسیر حضرت امام (ره) در حال شکل گیری است.

حجت الاسلام مصلحی با اشاره به وضعیت شیعیان در برخی از کشورهای اسلامی از جمله پاکستان اشاره کرد و گفت: تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی از شیعیان به عنوان برده در این کشور استفاده می شد اما امروز با توجه به اقتدار انقلاب اسلامی در جهان، شیعیان جمعیتی میلیونی را در مرکز شهر جمع می کنند و مطالبات خود را از حکومت بیان می کنند.

وی در ادامه به داستان حضرت یوسف و فیلم یوسف پیامبر(ع) اشاره کرد و گفت: داستان حضرت یوسف(ع) در ابعاد مختلف جای کار دارد و با توجه به اینکه فیلم "یوسف پیامبر" ساخته شد اما متاسفانه بهره برداری لازم از این داستان پندآموز انجام  نگرفت.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه پیراهن یوسف به یعقوب بصیرت داد گفت: امروز انقلاب اسلامی به مانند پیراهن یوسف است که دنیا را بصیرت می دهد زیرا دنیای بشری در مسائل مختلف به بن بست رسیده است و تنها راه خروج از این بن بست رجوع به اسلام و راهکارهای الهی آن است.

حجت الاسلام مصلحی با بیان اینکه دشمن از این وضعیت احساس خطری جدی می کند گفت: دشمن با راه اندازی پروژه اسلام هراسی به دنبال مقابله است.

وی با بیان اینکه تنها تکیه گاه حکومت اسلامی فقط خداست گفت: انقلاب اسلامی مسیر خود را با صلابت طی می کند و به حول و قوه الهی دنیای بشری تاثیرگذاری خود خواهد داشت.