رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز گیلان معارفه شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز گیلان معارفه شد

شناسه : 166487236

مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز گیلان معارفه شد

طی مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم معاون  امور مجلس و استانهای صدا و سیمای جمهوری اسلامی،  ومسوولین استان  مدیرکل جدید صدا و سیمای مر کز گیلان معرفی و از خدمات و زحمات 8 ساله محسن نصرپور مدیرکل سابق این مرکز قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان معاون امور مجلس و استانها ی سازمان صدا و سیما در این مراسم شبکه های استانی را که در دنیا بی نظیر و منحصر به  رادیو و تلویزیون ایران است ابزاری مناسب برای معرفی سرمایه های فرهنگی ، هنری، تاریخی و مذهبی دانست و گفت: سرمایه های فرهنگی هر استان بیانگر سابقه ارزشمند کشورمان هستند که باید با نمایش در رسانه ملی به آیندگان شناسانده شود.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم در ادامه از موفقیت صدا و سیمای مرکز گیلان در معرفی شایسته سرمایه های فرهنگی این استان قدردانی کرد .

وی به همت رسانه ملی برای دیجیتالی کردن سیگنال رسانی بدون تحمیل بار اعتباری به دولت و مجلس اشاره و خاطر نشان کرد : در حال حاضر 90 درصد پوشش شبکه های تلویزیونی استان گیلان دیجیتالی است. استاندار گیلان نیز در این مراسم از تلاشهای مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز گیلان در ارتقای آگاهی ، تحقق اهداف دولت و تعامل با مدیران استان قدردانی کرد و همراهی رسانه استانی را در مواقع بحرانی همچون سیل و خشکسالی سالهای اخیر بسیار موثر دانست.

محمد علی نجفی با تاکید بر رویکرد فرا استانی و فرا مرزی رسانه ملی در استان ها گفت : رسانه ملی باید با ارایه برنامه های پرمحتوا  سفیر و معرف شایسته چهره زیبای گیلان باشد . محمد حسین قربانی رییس مجمع نمایندگان استان نیز در این مراسم گفت : استکبار جهانی امروز از رسانه برای وارونه جلوه دادن حقایق جمهوری اسلامی ایران استفاده می کند  از این رو رسانه های کشور و در راس آنها رسانه ملی در صف مقدم دفاع رسانه ای از ارزشهای ایران اسلامی هستند.

محسن نصرپور مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز گیلان در این مراسم ضمن ارائه  عملکرد از خدمات 8 ساله اش دراین استان،  کسب رضایت مردمی را بزرگترین موفقیت رسانه استانی دانست.

اما دکتر علی طلوعی که امروز به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز گیلان معرفی شد با اشاره به اینکه رسانه را نمی توان با ارائه عملکردهای سازمانی ارزیابی کرد افزود: مهمترین ملاک ارزیابی رسانه ، میزان مقبولیت و ارتباط مخاطب با رسانه است . وی از برنامه هایش در گیلان گفت و خاطر نشان کرد : تلاش می کنیم رسانه را به پیوست فرهنگی توسعه گیلان تبدیل کنیم.

دکتر علی طلوعی متولد 1350 و دکترای جامعه شناسی است . وی مدیرکل ارزیابی و عملکرد سازمان صدا و سیما ، معاون فرهنگی مؤسسه جام جم ، مدیرکل برنامه ریزی محتوایی ، مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان  و مدیریت شبکه های جام جم را در کارنامه عملکرد رسانه ای خود دارد.