سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

محور منجیل چهارخطه شد - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

محور منجیل چهارخطه شد

محور منجیل چهارخطه شد


 

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان گفت: عملیات چهارخطه شدن محور منجیل به پایان رسید.

به گزارش فارس از رشت به نقل از روابط‌عمومی اداره کل راه و شهرسازی گیلان، شعبانعلی خاوری با اشاره به اینکه گیلان یکی از استان‌های مهمانپذیر در کشور است، اظهار کرد: هرساله خیل زیاد مسافران به استان سرسبز گیلان عزیمت می‌کنند.

وی افزود: به دلیل عدم تکمیل آزاد راه قزوین‌ـرشت، در محدوده منجیل و رودبار همیشه با ترافیک سنگین مواجه بودیم و این موجب می‌شد تا مهمانان با مشکل و اتلاف وقت زیادی به مرکز استان عزیمت کنند که در یک کار عمرانی شبانه‌روزی توانستیم به طول دو کیلومتر این محور را با ایمنی کامل در ساعات پایانی سال 1392 به اتمام برسانیم تا تردد مسافران عزیز به این استان با حداقل ترافیک و ایمنی تردد کامل برقرار شود.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا نیز از سمت قزوین به منجیل و در ادامه آزادراه با تکمیل و آسفالت چهار کیلومتر مسیری را تکمیل کردیم تا خودروها بدون اینکه وارد شهر منجیل شوند به صورت کمربندی از این شهر عبور کنند.

این مسئول از رانندگانی که قصد تردد در محور مذکور را دارند خواست تا با احتیاط و رعایت کامل اصول رانندگی کنند.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان با توجه ویژه به علایم سفری راحت و ایمن را در این ایام داشته باشند ضمنا هموطنان عزیز می‌توانند از طریق شماره تلفن گویای 141 و پیامک 100000141 و شماره تلفن پاسخگوی 3211111 -0131 به صورت شبانه‌روزی از آخرین وضعیت راه‌های گیلان باخبر شوند.

منبع: فارس