سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

متولیان انتخابات صومعه‌سرا بی‌طرفانه رفتار کنند - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

متولیان انتخابات صومعه‌سرا بی‌طرفانه رفتار کنند

متولیان انتخابات صومعه‌سرا بی‌طرفانه رفتار کنند


معاون فرماندارصومعه‌سرا:
متولیان انتخابات صومعه‌سرا بی‌طرفانه رفتار کنند

معاون فرماندار صومعه‌سرا گفت: متولیان انتخابات صومعه‌سرا برای حفظ احترام به آرای مردم بی‌طرفانه رفتار کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از صومعه‌سرا، مختار رضایی عصر امروز در جمع مدیران این شهرستان، اظهار کرد: صومعه‌سرا از آمادگی لازم برای برپایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری برخوردار است.

وی تصریح کرد: انتخابات با حضور جمع زیادی از کاربران و هیئت‌های اجرایی در شعبه‌های مشخص اخذ رأی در سه بخش مرکزی، میرزا کوچک و تولمات صومعه‌سرا برگزار می‌شود.

معاون فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه حضور گسترده مردم در انتخابات 24 خرداد امسال بسیار حساس و مهم است، ادامه داد: حضور باشکوه و با بصیرت ملت به منزله پشتیبانی از نظام و رهبری است.

وی، حمایت و پشتیبانی از انقلاب اسلامی را موجب تضمین توسعه و پیشرفت کشور دانست.

رضایی با تصریح بر اینکه مشارکت و حضور ملت در پای صندوق‌های رأی یک حق قانونی و شرعی است، خاطرنشان کرد: مشارکت گسترده مردم در انتخابات اهداف دشمنان و معاندان نظام را نقش بر آب کرده و استکبار جهانی را از نتیجه فتنه‌انگیزی‌های خود مأیوس می‌کند.

وی، پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری را اصل دینداری خواند و یادآور شد: ملت ولایت‌مدار ایران با عزم و اراده خود در راستای تحقق حماسه سیاسی در انتخابات حضور می‌یابند.

این مسئول تحقق ایجاد حماسه سیاسی را با مشارکت همگانی ملت عنوان کرد و افزود: مشارکت همگانی موجب ورق خوردن برگ زرین دیگری در تاریخ حماسی ایران می‌شود.

وی با اشاره به اینکه حفظ امانتداری و عمل به قانون باید در دستور کار تمام کاندیداهای تأیید صلاحیت شده قرار گیرد، اذعان کرد: بی‌طرفی در اجرای انتخابات باید مد نظر تمام مسئولان اجرایی باشد.

معاون فرماندار صومعه‌سرا، اجرای انتخابات در این شهرستان را بسیار مهم خواند و متذکر شد: متولیان انتخابات صومعه‌سرا در راستای احترام به آرای مردم بی‌طرفانه رفتار کنند.

وی حضور پرشور مردم را محور مهم در انتخابات آینده نام برد و یادآور شد: ایجاد شور و نشاط در بین مردم زمینه‌ساز مشارکت گسترده آنها و مهم‌ترین عامل اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

رضایی در پایان پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و قانون اساسی را امری واجب برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: ملاک و معیار قانون برای تمام مسئولان یکی از عوامل برجسته در تحقق مشارکت گسترده مردم در انتخابات 24 خرداد است.

 

خبرگزاری فارس