سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

لوجنک - نمایش محتوای سیما

 

 

لوجنک

Loading the player...
تهیه کنندگان: میرحامد کاسی پور، محسن سمندری
کارگردان: محمد شناور
مجری: امیرقزل حسینی
گزارشگر: علیرضا نعمت الهی
دستیار تهیه: شهرام جعفری، سروش دایری پور    
 
هر روز تماس های تلفنی، مکاتبات و درخواست های بسیاری از طرف مردم از بخش های مختلف استان به روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان داریم که مردم خواستار انعکاس مشکلات خود و پیگیری جهت رفع آنها می باشند. 
لوجنک کاری از سیمای مرکز گیلان در راستای پیگیری مطالبات هم استانی های عزیز تهیه شده که در آن به موضوعات چالشی مطرح شده ازسوی بینندگان و نیز به پیگیری موضوعات کلان مرتبط با توسعه زیرساخت های استان و پاسخ دهی از سوی مسوولین پرداخته می شود. 
بی شک انعکاس میزان پیشرفت در پروزه های کوچک و بزرگ استانی و ملی موجود در سطح استان در تسریع کارها تا اجرای پروژه تأثیر بسیاری خواهد داشت. این برنامه هر شب از ساعت 21 به مدت 30 دقیقه از سیمای باران پخش می شود. 
 
 
سال تولید: 1395


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام.خسته نباشید. من‌ساکن بلوار شهدای گمنام بعداز... رامین‌ ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ ۱۲:۲۴
باسلام خدمت شما بزرگواران خدمتتون عرض کوتاهی... حسین ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ ۱۰:۵۸
دورود بابت پخش مجموعه كوچك جنگلي بسيار تشكر ميكنم... امير ۱۳۹۵/۰۹/۸ ۱۸:۲۲
سلام باعرض خسته نباشید ما در کیلومتر3 جاده... امید ۱۳۹۵/۰۸/۳ ۰۹:۰۴

رامین‌
سلام.خسته نباشید. من‌ساکن بلوار شهدای گمنام بعداز پل سیاه استخل .کوچه نهم. ۳ ماه است کوچه ها اطراف رو کنده کاری کردن. الان هم که فصل مدارس هست بعد از باراندگی
کوچه ها افتضاح میشه.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ ۱۲:۲۴
حسین
باسلام خدمت شما بزرگواران
خدمتتون عرض کوتاهی داشتم بنده یکی از اعضای خانوار روستای پلکو هستم،
گله شکایت بسیاری از اداره برق کوچصفهان دارم متاسفانه هرموقع که برق این منطقه از روستا میرود یا مشکلاتی ایجاد میشود از جمله ۲فاز شدن برق روستا خیلی سهل انگار و بیخیال از این موضوع بسیار مهمی گذر میکنند.تماس بسیاری گرفته میشود اما به سختی پاسخ گو میشوند.زمانی که پاسخ میدهند بجای رسیدگی سریع به مشکلات مردم بعد از گذشت ۵ ساعت رسیدگی میکنند. تا الان چند مورد سوختگی پمپ آب و یخچال و... داشتم.لطفا تقاضا دارم موضوع را پیگیری کنید خدا خیرتون بده.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ ۱۰:۵۸
امير
دورود
بابت پخش مجموعه كوچك جنگلي بسيار تشكر ميكنم
ما رو برد به خاطرات گذشته مون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۹/۸ ۱۸:۲۲
امید
سلام باعرض خسته نباشید ما در کیلومتر3 جاده پیربازار درتخته پل نرسیده به پمپ بنزین هستیم واداره راه وشهرسازی اومده برخیابان را کنده و آب جمع میشه و عبور و مرو مشکل شده العان دو ماه کنده شده گفتند سه روزه درست میکنیم ولی رفتن هیچ خبری ازشون نشده و مردم پیاده رو ندارند از وسط خیابان رد میشوند.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۸/۳ ۰۹:۰۴