رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

لنگرود میزبان سومین گردهمایی ائمه جمعه گیلان در سال 95 - نمایش محتوای خبر

 

 

لنگرود میزبان سومین گردهمایی ائمه جمعه گیلان در سال 95

شناسه : 332087244

لنگرود میزبان سومین گردهمایی ائمه جمعه گیلان در سال 95

سومین گردهمایی ائمه جمعه گیلان در سال 95 در لنگرود برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری صداو سیما نماینده ولی فقیه در گیلان در این گردهمایی با بیان اینکه اقتدار ایران اسلامی با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی زبان زد دنیاست گفت : امامان جمعه شهرستان ها باید در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب به ویژه در زمینه فرهنگی بیش از پیش کوشا باشند.
آیت ا... زین العابدین قربانی به دسیسه های دشمنان برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود : امامان جمعه در کنار بیان مسائل و مشکلات مردم و جامعه دستاوردهای نظام را بیشتر تبیین کنند تا دشمنان به مقاصد شومشان نرسند.
استاندار گیلان هم گفت : ائمه جمعه زبان گویای مردم برای بیان مسائل و مشکلات و یاور مسئولان برای رفع کمبودها هستند.
افزایش اشتغالزایی ، کاهش آمار بیکاری ، ارتقاء جایگاه صنعت گیلان در کشور و پرداخت وام های بهزراعی باغ های چای از دیگر مواردی بود که محمدعلی نجفی در 
گردهمایی امامان جمعه گیلان بیان کرد.
مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی هم از افتتاح بیمارستان 130 تختخوابه جدید این شهرستان تا دهه فجر امسال و پیگیری برای تسریع در روند ساخت 2 سد لاستیکی پهلوان بست و گالشکلام  خبر داد.
حجت الاسلام و المسلمین علی اسلامی نژاد رئیس شورای سیاست گزاری ائمه جمعه گیلان هم گفت : در 33 شهر گیلان نماز جمعه اقامه می شود.
حجت الاسلام و المسلمین مهدی صدیق امام جمعه لنگرود که میزبان این نشست بود خواستار حضور بیشتر جوانان در نمازهای جمعه برای مقابله با جنگ نرم شد.
حجج اسلام والمسلمین ساجدی امام جمعه آستانه اشرفیه – حبیبی امام جمعه رضوانشهر و مالکی امام جمعه رستم آباد هم در سخنانی مسائل و مشکلات فرهنگی شهرستان حوزه کاری شان را بیان کردند.
منبع : خبر گیلان