جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

لبخند رضایت بر لبان ماه منیر نشست - نمایش محتوای خبر

 

 

لبخند رضایت بر لبان ماه منیر نشست

شناسه : 266476427

لبخند رضایت بر لبان ماه منیر نشست

ماه منیر ویژه برنامه افطار ماه مبارک رمضان لبخند رضایت بر لبان نیازمندان نشاند.
این برنامه ضمن پرداختن به آیتم های ویژه ی این ماه پر برکت دو موضوع کمک به محرومان و سبک زندگی رضوی را محور برنامه خود قرار داد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان، توفیق، رفیق صدا و سیمای مرکز گیلان شد که با یاری تدبیر مدیرکل این مرکز در این ماه خوان پر برکتی برای ایتام پهن شد و با یاری جستن از خیرین و مسئولین استانی به یاری محرومان استان بشتابد .
خیرین در این برنامه 394 جهیزیه برای نوعروسان و سرپرستی 3695 یتیم را متعهد شدند . صدا و سیمای مرکز گیلان برای نخستین بار با راه اندازی کمپین «پردیس نیکوکاری» فراخوانی عمومی برای ترویج امر خیر دستگیری از محرومین راه اندازی کرد و نتیجه آن لبخند رضایت بر لبان ماه منیر نشاند.
در راستای برگزاری جشنواره بزرگ رضوی، بحث سبک زندگی رضوی و برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی با این موضوع از دیگر اقدامات ارزنده این برنامه بود که فرصتی بی نظیر برای استان فراهم آورد و به برکت و مدد آستان مقدس امام علی ابن موسی الرضا (ع) حلاوت آن با حضور و مشارکت حداکثری مردم گیلان نسبت به سایر استانها در این جشنواره احساس شد و این دستاورد پاداش ماه میهمانی خدا به صدا و سیمای مرکز گیلان بود.