رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸

كسب رضايت خداوندي در گرو خدمت به مردم است - نمایش محتوای خبر

 

 

كسب رضايت خداوندي در گرو خدمت به مردم است

شناسه : 64188885

فرمانده انتظامي استان گيلان در مراسم معارفه فرمانده انتظامي شهرستان صومعه سرا، كسب رضايت خداوندي را در گرو خدمت به مردم دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان، سردار ابراهيم قائد رحمتي فرمانده انتظامي استان گيلان روز گذشته در مراسم معارفه فرمانده انتظامي شهرستان صومعه سرا، يكي از اولويت هاي نيروي انتظامي در سال جديد را مبارزه با سرقت عنوان کرد.

فرمانده انتظامي استان گيلان با اعلام اينكه وقوع سرقت در سه ماه گذشته از سال نسبت به مدت مشابه كاهش 8 درصد داشته، گفت: ریشه یابی کانون وقوع جرایم و افزایش توان عملیاتی به منظور برخورد موثرتر با جرم هدف پليس است.

وي با بيان اينكه كاهش سرقت و مبارزه اصولي با سارقان خرد در دستور كار پليس قرار دارد، افزود: پليس به تمامي حوزه هاي ماموريتي خود اشرافيت اطلاعاتي داشته و با هرگونه ناهنجاري به شدت برخرد مي کند.

سردار قائد رحمتي با اشاره به اينكه پليس در مبارزه با ناهنجاري بدون مشاركت مردم توفيقي بدست نخواهد آورد، گفت: پليس در اجراي هر ماموريت مردم را يار و ياريگر خود مي داند.

قائد رحمتي كسب رضايت خداوندي را در گرو خدمت به مردم دانست و افزود: خدمت به مردم در هر لباس و شان و منزلتي افتخار بوده و توفيقي از جانب خداوند است.

سرهنگ اردشير آقاجاني در مراسمي به عنوان فرمانده انتظامي شهرستان صومعه سرا منصوب و از زحمات سرهنگ احمد عسكري فرمانده اسبق اين شهرستان تقدير و تشكر شد.

ایسنا