سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

قدسیان - نمایش محتوای سیما

 

 

قدسیان

Loading the player...

معرفی شهدا به عنوان الگو و چهره های مبارز انقلابی در دوران انقلاب و دفاع مقدس و آشنایی مخاطبان با ویژگی های شهدا وخانواده آنان و افزایش آگاهی و شناخت مخاطب نسبت به مبانی فرهنگی شهادت و گسترش فرهنگ شهادت طلبی از دلایل توجیهی این برنامه می باشد.
این برنامه به صورت مستند روایی می باشد که در هر قسمت به معرفی شهدای اقشار مختلف استان گیلان می پردازد و شامل تیتراژ شروع و پایان و مصاحبه با خانواده و همرزمان شهید و مسابقه تلفنی و تصاویر مستند دفاع مقدس می باشد.

در هر قسمت از برنامه "قدسیان" مصاحبه هایی با اعضای خانواده شهید مورد نظر ضبط و گزیده هایی از این مصاحبه ها تدوین و همراه دیگر آیتم های تهیه شده، مونتاژ و پنج شنبه ها بعد از خبر 20 از سیمای مرکز گیلان پخش می شود.

«قدسیان» عنوان برنامه ایست با موضوع شهدای دفاع مقدس که در هر برنامه به معرفی یکی از شهدای گیلانی می پردازد. با ساختار مسابقه با آیتم های: نریشن و تصویر، تیتراژ، مصاحبه، وصیت نامه، وله، زندیگنامه، مسابقه به صورت روتین از شبکه باران پخش می شود.

در بخش مسابقه ی هر برنامه یک سوال از محتوای برنامه طرح می شود و مخاطبان با ارسال پاسخ موردنظر به سامانه پیام کوتاه 1000100080001 در مسابقه شرکت می کنند. برنامه "قدسیان" روزهای پنجشنبه ها ساعت 20:45 به مدت 12 دقیقه از شبکه باران پخش می گردد.

 

سال تولید: 1393

عوامل برنامه:

تهیه کننده: احمد رضا زارعی

کارگردان: فرزین مهرآیین

نویسنده: علیرضا شعبانی نژاد

دستیارفنی: مجتبی کاظمی

نور و تصویربردار: محمدرضا بهروز

نریتور: بهرام نوریجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
باسلام وخسته نباشید ممنون از برنامه خوبتون لطفا... عسل ۱۳۹۴/۰۶/۲۷ ۲۰:۱۷
باسلام وخسته نباشید : بی زحمت مستند پخش شده از... محمد رمضانپورمحمدی ۱۳۹۴/۰۵/۱۷ ۲۰:۴۱

عسل
باسلام وخسته نباشید ممنون از برنامه خوبتون لطفا شهید شریف مرادی پور از جیرنده را نیز معرفی کنید که بعد از14سال به وطن برگشت باتشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۶/۲۷ ۲۰:۱۷
محمد رمضانپورمحمدی
باسلام وخسته نباشید : بی زحمت مستند پخش شده از برنامه قدسیان در تاریخ8 مرداد 94 از زندگی شهید ابراهیم جمشیدی از نصیرمحله شفت را می خواهم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۵/۱۷ ۲۰:۴۱