جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

قدردانی معاون رئیس جمهور از خبرنگارخبرگزاری مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی معاون رئیس جمهور از خبرنگارخبرگزاری مرکز گیلان

شناسه : 368501816

دکتر محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه بودجه مریم دورباش خبرنگار معاونت خبر صدا و سیمای مرکز گیلان با دادن هدیه و لوح قدردانی کرد.
دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه بودجه ،در رشت  از مریم دورباش به نمایندگی از دیگر خبرنگاران و دست اندرکاران معاونت خبر صدا وسیمای مرکز گیلان بخاطر تلاش های شان برای تولید و انعکاس اخبار و گزارش های مربوط به شیوع بیماری کرونا به ویژه گزارش تلاش پاکبان در بحران کرونا تقدیر کرد.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در این مراسم با اشاره به اینکه گیلان از نخستین استان های درگیر با بیماری کرونا بود خاطر نشان کرد : به همین دلیل برای هر نوع اطلاع رسانی در این خصوص بر پایه واقعیت و انعکاس آن باید ظرفیت مخاطب را درک کنیم.
دکتر محمد باقر نوبخت با بیان اینکه شخصا خبر 20 و 23 خبر گیلان را رصد می کنم تصریح کرد: خوشبختانه صدا و سیما رسالت اش را در جایگاه رسانه در بحران کرونا به خوبی ایفا کرده است.
وی گفت : واقعا صدا و سیمای مرکز گیلان در این راستا خوب عمل کرد و سازمان برنامه بودجه کشور از خانم دورباش بخاطر گزارش پاکبان در بحران کرونا به نمایندگی از تمامی همکاران در صدا و سیما مرکز گیلان با اهدا لوح تقدیرمی کنم.