جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

قدردانی دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد وایثارگرنواندیش گیلان از مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد وایثارگرنواندیش گیلان از مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان

شناسه : 63370513

در نامه تشکر حسین اسماعیلی به محسن نصرپور آمده است" باور داریم ارزش های فطری انسانی در تلاطم روزمرگی و تکنولوژی همچون کشتی طوفان زده ای به دنبال امید رهایی ازغرق شدگی است.

در این مسیر پرخطر شعاع نور علم و عمل خداباوران نجات بخش است . فرهنگ ایثار و شهادت به ما یاد داده است که دست در دست یکدیگر نهاده و از عزم های راسخ و همت های والا دوبال پر و از ساخته و آواز خوبی ها را در گوش زمان به صدا درآوریم .

قطعا خدمت به خانواده معظم شهدا و رسیدگی به امورایشان و تلاش برای ارتقا جایگاه اجتماعی این سرمایه های معنوی کشور،همان فیض عظیمی است که بزرگ معمار انقلاب حضرت روح الله (ره) از آن بعنوان بزرگترین و خداپسندانه ترین ارزش اسلامی یاد کردند وبه حق این فیض شامل حال جنابعالی گردیده است .امیدوارم مهر وجودتان همواره پوینده، پاینده و تابنده باشد وگام های راسخ و استوار به سوی بهروزی و پیروزی رهنمون گردد.

ضمن تشکر از محبت های بی دریغ وخالصانه جنابعالی به فرزندان شهدا و ایثارگران ازخداوند منان برای حضرتعالی آرزوی روزافزون تحت سایه عنایات حضرت بقیه الله اعظم (عج) ونائب برحقش حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) را دارم.

 

منبع:خبر گیلان