جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

قدردانی از یاوران نمونه نماز در رشت - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی از یاوران نمونه نماز در رشت

شناسه : 339552639

در همایش یاوران نماز امروز از  43 دستگاه برتر و فعال در زمینه ترویج فرهنگ نماز  و اقامه نماز جماعت گیلان قدردانی شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از مسئولان این دستگاه ها  که در سال 94 عملکرد خوبی داشتند  با اهدای لوح سپاس و هدایا قدردانی شد.
رئیس ستاد اقامه نماز گیلان در این همایش یاوران نماز که با حضور جمعی از مدیران و مسولان دستگاه ها ، ائمه جمعه ، امامان جماعات و مروجان نماز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار شد گفت : در زمان کنونی 80 دستگاه دولتی عضو ستاد اقامه نماز گیلان هستند و در زمینه ترویج و اشاعه هرچه بیشتر  فرهنگ نماز فعالیت می کنند.
حجت الاسلام و المسلمین ابوطالب حجازی با اشاره به اینکه نماز زیباترین مصداق بندگی خداست است افزود : اقامه نماز علاوه بر  قرب الهی ، آثار و برکات در زندگی روزمره دارد.
وی در ادامه به تهاجم فرهنگی دشمنان علیه جوانان اشاره کرد و گفت : دشمنان با همه قوا در تلاش اند که جوانان را از فرهنگ دینی دور کند، بنابراین همه مردم و مسولان باید با همت و جدیت بیش از پیش در زمینه ترویج هرچه بیشتر  فرهنگ نماز میان نسل جوان بکوشند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان هم گفت: 200 کودک و نوجوان عضو 31 مرکز و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان آثار فرهنگی ، هنری ، علمی و ادبی خود را در خصوص نماز در نمایشگاهی که با عنوان نماز دست سبز دعا  در این کانون برگزار شده است به نمایش گذاشته اند .
علی پورحسن افزود : این نمایشگاه تا 28 دی ماه از ساعت 9 تا 18 باز است.
در پایان همایش یاوران نماز از تمبر یادبود  حجت الاسلام و المسلمین حجازی رئیس ستاد اقامه نماز گیلان به پاس تلاش هایش در زمینه ترویج فرهنگ نماز رونمایی شد.